امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲
«مسائل و حلول» از شبکه الکوثر می‌پردازد؛
«مسائل و حلول» از شبکه الکوثر می‌پردازد؛

اعتماد به نفس و راه‌های افزایش آن

مشاهده ۱۸۷
۱۴۰۲/۰۶/۲۱- ۱۲:۳۰
تعداد بازدید:187

در برنامه «مسائل و حلول» از شبکه الکوثر موضوع اعتماد به نفس و راه‌های افزاریش آن و تفاوت آن با عزت نفس مورد بررسی و واکاوی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه تبیین می‌شود که: اعتماد به نفس مستلزم درک واقع بینانه توانایی‌ها و احساس امنیت است.این توانایی به افراد کمک می‌کند تا از اعتبار برخوردار شوند، اولین احساس قوی را ایجاد کنند، با فشارها کنار بیایند و با چالش‌های شخصی و شغلی مقابله کنند. این ویژگی همچنین یک ویژگی جذاب است؛ زیرا اعتماد به نفس، به احساس راحتی افراد کمک می‌کند.تشریح مطالب بالا به انضمام موضوعاتی همچون: عزت نفس و تفاوت های آن با اعتماد به نفس، تفاوت اعتماد به نفس و خودشیفتگی، معضلات اعتماد به نفس پایین، دلایل اعتماد به نفس پایین افراد، علائم اعتماد به نفس پایین، راه کارهای افزایش و تقویت اعتماد به نفس و ... کلید واژه‌هایی است که توسط کارشناس برنامه «سید سامی الخضرا» در برنامه «مسائل و حلول» برای مخاطبان و بینندگان عرب زبان شبکه الکوثر مطرح می‌شود.

برنامه «مسائل و حلول» سه شنبه 21 شهریور ساعت 21:00 به وقت تهران، با تهیه کنندگی ایمان صالح، اجرای ربی عساف و محصول گروه اجتماعی بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما