امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شبکه آذربایجان غربی همراه با سوگواران در آخرین روزهای ماه صفر

مشاهده ۳۲۴
۱۴۰۲/۰۶/۲۲- ۱۴:۵۸

صداوسیمای آذربایجان غربی با هدف تبیین نقش پیامبر در هدایت و سعادت بشریت و بازشناسی الگوی اخلاقی و بینش دینی امام حسن مجتبی (ع)، برنامه‌ هایی را در سیما ، صدا و فضای مجازی برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو چی چست در ایام پایانی ماه صفر ویژه برنامه «گونش دن بیرپای» را با هدف تکریم جایگاه پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) در روز چهارشنبه 22 شهریوراز ساعت 17:30 بمدت 90 دقیقه به تهیه کنندگی علی شاهدی با گویندگی مریم آفریده و گزارشگری داریوش دربندی بصورت زنده پخش می‌کند . همچنین در روز 28 صفر سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن (ع)  در دو بازه زمانی از ساعت  10 به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی با گویندگی مجتبی حاجی وندایی و گزارشگری مجتبی سعیدی و از ساعت 17:30 به تهیه کنندگی‌هادی قدرپوران ویژه برنامه «گونش دن بیرپای» را با بخش های متنوع بر روی آنتن می‌برد. در این برنامه‌ها با استناد به منابع علمی جایگاه قرآن و عترت، سیر تاریخی انحراف امت بعد از پیامبر، دشمن شناسی، ضرورت های اتحاد و دلایل شهادت امام حسن مجتبی (ع) از سوی کارشناسان تبیین و تشریح می‌ شود.

سیمای آذربایجان غربی نیز در سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت کریم اهل بیت (ع) ویژه برنامه 120 دقیقه ای را در قالب برنامه شبانگاهی «اولدوز» در شب رحلت به تهیه کنندگی سید حسن فرخی از ساعت21، به صورت زنده همزمان با مراسم شبی با شهدای تازه تفحص شده از محل مصلای امام خمینی (ره) ارومیه  و روز 24 و 25 شهریور از حسینیه ثارالله پخش می‌ کند. این برنامه شامل بخش های مختلف از جمله آیتم کارشناسی، مرثیه سرایی، تشریح تاریخ زندگانی پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) است.  سیمای آذربایجان غربی در روز رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن(ع) مراسم تشییع پیکر 23 شهید تازه تفحص شده را از ساعت 9 صبح که از میدان انقلاب ارومیه آغاز خواهد شد بصورت زنده با اعزام گروههای تولیدی پوشش خواهد داد.  پخش برنامه زنده «رسم عاشقی» در روز پنجشنبه 28 صفر از ساعت 8 صبح به تهیه کنندگی داود غفاری آذر نیز از سایر اقدامات سیمای آذربایجان غربی به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) به شمار می آید.

بارگذاری نماهنگ، کلیپ تصویری، مستند گزارشی ایده محور، پادکست، پوستر، عکس نوشت و پویش ویژه رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) از اقدامات فضای مجازی آذربایجان غربی به مناسبت 28 صفر است.

امتیاز شما