امروز پنج شنبه  ۶ مهر ۱۴۰۲

«دهکده آسیایی» شبکه ورزش در بازی‌های آسیایی‌هانگژو

مشاهده ۱۳۵
۱۴۰۲/۰۶/۲۸- ۱۳:۰۰

شبکه ورزش با بیش از ۲۲۰۰۰ دقیقه برنامه زنده همراه لحظه به لحظه معتبرترین رقابت های قاره کهن برای پوشش بازی‌های آسیایی‌هانگژو در روزهای پیش روست .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه ورزش سیما با برنامه «دهکده آسیایی» از آغاز رقابت های المپیک بازی‌های آسیایی تا پایان رقابت های پارا آسیایی همراه مخاطبان خود است.
برنامه «دهکده آسیایی» که نام ویژه برنامه رقابت های بازی‌های آسیایی‌هانگ ژو در شبکه ورزش  می‌باشد از دو ماه گذشته با پیش تولید تخصصی و انبوه خود را آماده کرده تا بتواند در ایام بازی‌های آسیایی‌هانگ ژو با پوشش کامل این رقابت ها را برای  مخاطبان شبکه ورزش سیما پخش کند.
«دهکده آسیایی» از جمعه ۳۱ شهریور ماه آغاز می‌شود و حدود یک ماه روی آنتن شبکه ورزش خواهد بود. این برنامه در طول شبانه روز در دو بخش از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد .
بخش نخست ساعت ۳:۳۰ بامداد با آغاز رقابت ها در هانگ ژو خواهد بود که پوشش زنده رویدادها را تا ساعت ۱۸ که پایان مسابقات در هر روز است روی آنتن می‌برد.
در این بخش علاوه بر پوشش زنده، بخش خبرها در استودیویی مجزا و کاملا به لحظه پیش روی مخاطب قرار خواهد گرفت.
در بخش دوم، برنامه «دهکده آسیایی» با یک مجله تحلیلی از ساعت ۲۱ تا ۲۳ هر شب روی آنتن شبکه ورزش سیما خواهد رفت.
گرافیک اختصاصی و اطلاع رسانی به لحظه از آخرین خبرها و به روز رسانی جدول توزیع مدال، ارتباط زنده با گزارشگران حاضر در محل برگزاری رقابت ها، ۱۵۰ گفتگوی اختصاصی با ورزشکاران کاروان ایران، تولید بیش از ۹۰ آیتم اختصاصی از تاریخچه، عملکرد کاروان ایران در سال های گذشته، استفاده از آخرین تکنولوژی استودیو مجازی وی آر و ای آر با همکاری مرکز تولید فنی سیما و ساخت موسیقی اختصاصی برای افتخار آفرینی بانوان در بازی‌های آسیایی‌هانگ ژو از ویژگی‌های برنامه «دهکده آسیایی» است که در طول رقابت های بازی‌های آسیایی‌هانگژو حال و هوای شبکه ورزش را کاملا با رقابت ها همسو می‌کند.

 

امتیاز شما