امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
«مسائل و حلول» از شبکه الکوثر می‌پردازد؛
«مسائل و حلول» از شبکه الکوثر می‌پردازد؛

خود دوستی و راه‌های افزایش اعتماد به نفس

مشاهده ۱۱۱
۱۴۰۲/۰۶/۲۸- ۱۳:۱۳
تعداد بازدید:111

در برنامه «مسائل و حلول» از شبکه الکوثر موضوع خود دوستی و راه‌های افزایش آن و نیز افزایش اعتماد به نفس مورد بررسی واکاوی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه تبیین می‌شود که گاهی این گونه به نظر می رسد که دوست داشتن دیگران از دوست داشتن خود آسان تر است. به یاد داشته باشیم که خود دوستی بخش مهمی از ایجاد روابط سالم با دیگران است. دوست داشتن خود به این معناست که ارزش خود را بشناسیم و در زندگی با خود مهربان و صادق باشیم.
خوشبختانه با اندکی صبر و تمرین به راحتی می توانیم خویشتن پذیری را بیاموزیم. مقابله با افکار منفی، مقابله با کمال گرایی و....
تشریح مطالب بالا به انضمام موضوعاتی همچون: تقویت ندای درون، دور شدن از منفی بافی، مثبت فکر کردن و مثبت اندیشی، تاکید بر انجام رفتار مثبت، استفاده از روش های افزایش اعتماد به نفس و...کلید واژه‌هایی است که توسط کارشناس ثابت برنامه «سید سامی الخضرا» در برنامه «مسائل و حلول» برای مخاطبان و بینندگان عرب زبان شبکه الکوثر مطرح می‌شود.  
برنامه «مسائل و حلول» سه شنبه 28 شهریور ساعت 21:00 به وقت تهران، با تهیه کنندگی ایمان صالح، اجرای ربی عساف و محصول گروه اجتماعی بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما