امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
کارشناسان "جریان خاورمیانه" بررسی می‌کنند؛
کارشناسان "جریان خاورمیانه" بررسی می‌کنند؛

از آثار پیمان اسلو تا تحریم‌های جدید علیه پرس تی‌وی

مشاهده ۱۲۱
۱۴۰۲/۰۶/۲۸- ۱۴:۱۰
تعداد بازدید:121

برنامه "جریان خاورمیانه" MidEaStream شبکه پرس تی‌وی نگاهی دارد به آثار پیمان اسلو و مواجه شدن پرس تی‌وی با تحریم‌های جدید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته "جریان خاورمیانه" در دو بخش نتایج و آثار پیمان اسلو را پس از ۳۰ سال بررسی می‌کند و به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا و اروپا علیه شبکه پرس تی‌وی می‌پردازد.
حمزه خنساء روزنامه‌نگار الاخبار از بیروت کارشناس بخش اول برنامه است و دستاوردهای پیمان اسلو را برای اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها برمی‌شمرد و به این پرسش پاسخ می‌دهد که هنوز چه گزینه‌هایی برای زنده نگه داشتن مقاومت وجود دارد.
موضوع بخش دوم برنامه در گفت‌وگو با مریم صالح، خبرنگار پرس تی‌وی از بیروت به بررسی دلایل اعمال تحریم‌های جدید علیه این شبکه بین‌المللی انگلیسی زبان صدا و سیمای جهموری اسلامی اختصاص دارد.
مروه عثمان مجری برنامه این پرسش را با مریم صالح مطرح می‌کند که به‌عنوان یک متخصص رسانه، این تلاش‌ها برای کنترل روایت به نفع توطئه‌های غرب علیه جمهوری اسلامی را چقدر مؤثر می‌دانید؟
برنامه «جریان خاورمیانه» (MidEaStream)چهارشنبه ساعت 10:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز همان روز ساعت  17:00 و 23:00، پنج‌شنبه ساعت 18:00، 03:00، جمعه ساعت 12:00 و شنبه ساعت 05:00 خواهد بود.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15095  این برنامه را در وب‌سایت شبکه پرس تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما