امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲
در «قضیه ساخنه» از شبکه الکوثر؛
در «قضیه ساخنه» از شبکه الکوثر؛

بازتاب های سخنرانی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

مشاهده ۲۵۰
۱۴۰۲/۰۶/۲۹- ۱۳:۱۵
تعداد بازدید:250

بازتاب های سخنرانی رئیس جمهور کشورمان دکتر سید ابراهیم رئیسی در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل موضوع برنامه امشب «قضیه ساخنه» از شبکه الکوثر است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رئیس جمهور اسلامی ایران « دکتر سید ابراهیم رئیسی» تاکید کرد که سیطره غرب، امروز با واقعیت جهان معاصر همخوانی ندارد و نظام لیبرالی که تلاش می‌کرد ارزش های آمریکایی را جهانی کند منسوخ شده است. سخنرانی رئیس جمهور ایران در هفتاد و هشتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک انجام شد و در آن بر ضرورت تحقق برابری، عدالت و احترام به حقوق بشر و زنان تاکید شد.

در شرایطی که قدرت‌های سلطه‌گر آمریکا و متحدان غربی آن در تلاشند، تا تفرقه و درگیری را بین کشورها و مردم در سرتاسر جهان گسترش دهند و ارزش‌های انسانی و مفاهیمی مانند حقوق بشر را بازیچه امیال خود کرده اند، سخنرانی رئیس جمهور ی اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل، حاوی مطالب مهم و پیام های کلیدی برای مردم دنیا بوده که مورد توجه رسانه‌های جهان و کارشناسان و صاحب نظران حوزه بین الملل قرار گرفته است.

برنامه «قضیه ساخنه» محصول گروه سیاسی شبکه الکوثر، با حضور کارشناسان مطلع و آگاه، با اجرای میثم ماجد و تهیه کنندگی محسن جعفری هر شب ساعت 19:45 به وقت تهران بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما