امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

ساخت ۴ شهر جدید وارد فاز اجرایی شد

مشاهده ۱۱۷
۱۴۰۲/۰۷/۰۱- ۰۸:۰۴

برنامه «نمودار» شنبه اول مهر، در گفت و گو با مهندس امین مسعودی مدیر کل شهرسازی و معماری شرکت عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی توضیحات بیشتری را از ساخت ۴ شهر جدیدکه وارد فاز اجرایی شده است، ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران؛ ایجاد شهرهای جدید مهرگان، گلمان، تابناک و چاه‌مبارک در مرحله ثبت شرکت قرار دارد و وارد فاز عملیاتی شده است.

راضیه حسینعلی تهیه کننده برنامه «نمودار» بیان کرد: تقاضای بالای مسکن در سامانه نهضت ملی مسکن و انتظار متقاضیان برای ایجاد ظرفیت‌های جدید در تامین زمین توسط شرکت عمران شهرهای جدید، بخشی از ماموریت‌های شرکت عمران شهرهای جدید در کنار ساخت مسکن و تامین خدمات روبنایی و زیربنایی برای تامین زمین در شهرهای جدید است و با توجه به مصوبه هیات دولت، ثبت شرکت، ساماندهی و اجرای پروژه شهرسازی آن‌ها در برنامه وزارت راه و شهرسازی است.

 وی ادامه داد: در همین راستا در برنامه روز شنبه «نمودار» میزبان مهندس امین مسعودی مدیرکل شهرسازی و معماری شرکت عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی  خواهیم شد و پیرامون ساخت ۴ شهر جدید که وارد فاز اجرایی شده است ، گفت و گو خواهیم کرد.

 «نمودار» به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی، اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اکرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می‌شود.

 

امتیاز شما