امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

مرور هشت سال مقاومت در برنامه "هشت فصل عشق " سیمای خاوران

مشاهده ۱۶۷
۱۴۰۲/۰۷/۰۱- ۱۰:۱۴

" هشت فصل عشق" ویژه برنامه سیمای خاوران برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  ویژه برنامه "هشت فصل عشق"  با هدف پاسداشت دلاور مردی‌های ایثاگران و شهدای استان، همزمان با هفته دفاع مقدس به مدت 9 شب به صورت زنده از سیمای خاوران پخش می‌شود.

این برنامه به تهیه کنندگی امید واحدی فر و با اجرای علیرضا کوچی در هفته دفاع مقدس هر شب از محل نمایشگاه "فتح قله‌ها" به روی آنتن می رود.

در هر برنامه ضمن گفتگو با مهمانان علاوه بر خاطره گویی، به  مولفه‌های خاص در جنگ تحمیلی می‌پرداخته می‌شود.

انتخاب مهمانان متناسب با موضوع نامگذاری‌های روزهای هفته دفاع مقدس است. استقاده از مهمانان گمنام و همچنین گریزهای فراوان بحث به ناگفته‌های دعوت از اقشار مختلف نقش افرین در عرصه جنگ و همچنین استفاده از کسانی که در حوزه شهادت و تولید و بازنشر آثار دفاع مقدس تلاش دارند ، پرداخت به فعالیت ها و نقش شهید سلیمانی در عرصه دفاع مقدس و سپاه قدس از اهدافی است که در برای این برنامه در نظر گرفته شده است.

معرفی گلزار های شهدا و مساجدی که محل اعزام رزمندگان بوده و روستاهای شاخص در اعزام رزمنده ، معرفی کتاب، گزارش، نماهنگ، هنرمندان دفاع مقدس (نویسندگان، شاعران و عکاسان دفاع مقدس)، معرفی عملیات هایی با حضور رزمندگان استان ، یک عکس یک خاطره  و وصیت نامه شهدا با صدای خودشان از بخش های مختلف این برنامه 50 دقیقه ای است.

امتیاز شما