امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

«رویای سینما» برای مخاطبان هیسپان تی وی

مشاهده ۱۳۰
۱۴۰۲/۰۷/۰۱- ۱۰:۳۷

برنامه «سینمای ایرانی» شبکه هیسپان تی وی در این قسمت، به نمایش و بررسی فیلم «رویای سینما» می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سینمای ایرانی» با اجرای اسوالدو کانالز که هر هفته ضمن نمایش یک فیلم سینمایی ایرانی، با دعوت از عوامل و کارشناسان به بررسی آن می‌پردازد، در این قسمت فیلم «رویای سینما» اثری از علی شاه حاتمی و حمید شاه حاتمی را به مخاطبان اسپانیایی زبان علاقه‌مند به کسب اطلاعات درباره سینمای ایران معرفی می‌کند.

فیلم رویای سینما، داستان یک گروه فیلم سازی است که برای انتخاب نقش اصلی یک فیلم سینمایی مشترک بین ایران و کانادا به دنبال بازیگری نوجوان می‌گردد. از میان نوجوانان مشتاق تست بازی گری گرفته و در نهایت کارگردان از میان آنها کاظم و فرهاد را انتخاب می‌کند اما تنها یکی از آنها می تواند به عنوان بازیگر اصلی انتخاب شود. رقابت کاظم و فرهاد برای بدست آوردن نقش، ماجرای این فیلم است. این فیلم محصول سال 1390 است و بازیگرانی چون علی شادمان، کاظم بلوچی، نیلوفر محمودی، محمد جوادجعفر پور و سهند جاهدی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

برنامه «سینمای ایرانی» (Cine Iraní ) به تهیه کنندگی و کارگردانی فهمیه اسماعیل پور، از جمله برنامه‌های شبکه اسپانیایی زبان تلویزیون است که معرفی قابلیت های سینمای ایران و سینماگران ایرانی را در دستورکار دارد. این برنامه امروز شنبه1مهرماه ساعت 18:00 به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود و تکرار آن روز یکشنبه در ساعت های 10:30،1:30و 22 و روز دوشنبه 8:30 پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.hispantv.com/showprogram/cine-irani/791 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما