امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲
پیشران با نگاهی به اقتصاد ‌فرهنگ به جدول پخش رادیو فرهنگ آمد
پیشران با نگاهی به اقتصاد ‌فرهنگ به جدول پخش رادیو فرهنگ آمد

بررسی لزوم توجه به بازار سازی و فروش محصولات فرهنگی و هنری

مشاهده ۹۲
۱۴۰۲/۰۷/۰۴- ۱۰:۰۶

برنامه «پیشران» با موضوع شعار سال کاری از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ از امروز ۴ مهرماه به تهیه کنندگی مریم قاسمی‌ به تبیین شاخص های فرهنگی شعار سال می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «پیشران»، پادمان اقتصاد فرهنگ است که به معرفی تولیدکنندگان کالاهای فرهنگی و هنری آموزش فروش و ویژند محصوِات فرهنگی و هنری اختصاص دارد.
"پیشخوان" بخشی از این برنامه است که امروز درباره محصولات فرهنگی و لزوم توجه به بازارسازی و فروش محصولات فرهنگی و هنری در آن بیان می‌شود. همچنین‌ در بخشی دیگر با عنوان «پیشرو» چرایی توجه به فروش در اقتصاد فرهنگ و فروش محصولات فرهنگی هنری با کارشناسی دکتر مافی ؛ دکترای بازاریابی و کارشناس فروش تبیین می‌شود.

معرفی یکی از تولیدکنندگان محصولات هنری در استان کردستان و شهرستان بانه و نازک کاری در بخش «پیشینه» انجام می‌شود و بخشی با عنوان «پیشتاز» نیز به بازار پردازی برای محصولات فرهنگی اختصاص یافته که سید امیر آقایی ؛دبیر قرارگاه بازارپردازی صنایع فرهنگی در دبیرخانه شورای فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ کارشناس این بخش است.

گفتنی است قسمت اول برنامه «پیشران» به تهیه کنندگی «مریم قاسمی» ساعت ۱۲:۳۰ امروز سه شنبه ۴ مهرماه از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف۱۰۶ مگاهرتز پخش می‌شود.

امتیاز شما