امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲
مدیر کل صداوسیمای استان سمنان در دیدار با یکی از یادگاران دفاع مقدس:
مدیر کل صداوسیمای استان سمنان در دیدار با یکی از یادگاران دفاع مقدس:

فداکاری های ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس غیر قابل جبران است

مشاهده ۲۰۶
۱۴۰۲/۰۷/۰۴- ۱۳:۵۷
تعداد بازدید:206

در ایام هفته دفاع مقدس و به منظور استفاده معنوی از انفاس پاک شهدا و ارج نهادن به جانفشانی‌ها و ایثار گری‌های یادگاران دفاع مقدس، مدیر کل و تعدادی از معاونین صدا و سیمای استان سمنان با یکی از ایثارگران دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عبدالرضا دهرویه مدیرکل این مرکز به اتفاق مسلمان فرمانده حوزه مقاومت بسیج مرکز و تعدادی از معاونین صدا و سیمای استان با برادر علی آقا حیدریان از آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دیدار و از وی قدردانی کردند.

در ابتدای این دیدار مدیر کل صدا و سیمای استان سمنان در سخنانی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و سالروز آغاز ولایت و امامت حضرت ولی عصر (عج) گفت: شما ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس نور چشمان ما هستید و زحمات طاقت فرسایی که شما برای کشور و انقلاب کشیدید غیر قابل جبران است.

دهرویه با اشاره به مصائب و مشکلات جانبازان، ایثارگران و آزادگان دفاع مقدس گفت:همه ایثارگران در دفاع مقدس از خود گذشتگی و مجاهدت زیادی نشان دادند  اما سختی‌ها و مشقاتی که آزادگان در دفاع مقدس و دوران اسارت متحمل شدند قابل تصور نیست و خانواده‌های معظم آنها هم همپای این عزیزان در بی خبری از عزیزانشان دوران سختی را سپری کردند.

در ادامه علی آقا حیدریان ضمن ذکر خاطراتی از دوران اسارت روحیه ایثار، گذشت و فداکاری را از ثمرات دفاع مقدس دانست.

علی آقا حیدریان از همکاران بازنشسته صدا و سیمای استان سمنان است که در فاو بعد از مجروحیت به اسارت در آمد و پس از 3 سال تحمل شکنجه‌ها و مشقات دوران اسارت به آغوش میهن بازگشت.  

امتیاز شما