امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شب های فیروزه ای به مناسبت هفته وحدت

مشاهده ۲۷۰
۱۴۰۲/۰۷/۰۵- ۱۳:۲۰

برنامه «شب فیروزه‌ای» به مناسبت هفته وحدت و روز آتش‌ نشان میزبان علیرضا زاکانی شهردار تهران و تنی چند از شخصیت های کشوری خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «شب فیروزه‌ای» با اجرای حسین رفیعی و مرتضی حسینی به مدت 4 شب از 6 تا 9 مهر ساعت 20 با حضور مهمانان مختلف و در بخش‌های متعدد روانه آنتن می‌شود.
این برنامه هر شب با حضور قاریان بین‌المللی همچون مهدی عادلی، مهدی غلام‌نژاد و حمیدرضا احمدی‌ وفا آغاز می‌شود. میزبانی از خوانندگان مطرح کشور، بازیگران مجموعه عملیات 125از جمله محمد فیلی، امیر محمد زند و بیوک میرزایی، صابر خراسانی شاعر آئینی و ... از دیگر بخش‌های برنامه است.
همچنین به مناسبت هفته وحدت از گروه موسیقی و آواز اقوام استان‌های مختلفی همچون چهارمحال و بختیاری، تبریز، خراسان رضوی و ... دعوت شده و عوامل برنامه شهرک رنگین‌کمان نیز در این برنامه اجرا خواهند داشت.
افزون بر این «شب فیروزه‌ای» به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی میزبان خانواده آتش‌نشانان کشور است و با سعید عزیزی مشاور خانواده و روانشناس نیز پیرامون استحکام بنیان خانواده گفت‌وگو می‌شود.
در فواصل برنامه مسابقه و میان‌ برنامه‌های مرتبط با هفته وحدت و روز آتش‌نشان پیش‌بینی شده و  از گروه سرودِ نمایشی آتش‌نشانان نیز رونمایی می‌شود.  
«شب فیروزه‌ای» کاریست از گروه کودک و خانواده به تهیه‌ کنندگی زهرا خردمند نیک که از 6 تا 9 مهر حوالی ساعت 20 از شبکه پنج روانه آنتن می‌شود.

امتیاز شما