امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

هنرنمایی «غذاهای کونگ فوکار» در شبکه کودک

مشاهده ۳۰۷
۱۴۰۲/۰۷/۱۲- ۱۰:۵۳

فیلم سینمایی «غذاهای کونگ فوکار» با گویندگی 18 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سینمایی در گونه انیمیشن، ماجراجویی و اکشن، محصول 2018 چین، قرار است از شبکه کودک سیما پخش شود.
مدیر دوبله این سینمایی امیر حکیمی است. شیلا آژیر، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، ارسلان جولایی، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، ابوالفضل شاه بهرامی، محمد صادقیان، پویا فهیمی، مریم معینیان، ملیکا ملک نیا، اسفندیار مهرتاش، علی همت مومیوند، نیما نکویی فرد، نازنین یاری و امیر حکیمی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.
این انیمیشن درباره یک کوفته برنجی است که قصد دارد دنیای غذاها را نجات دهد.
یک انمیشن سه بعدی که فضایی شاد و مهیج و رنگارنگ و ساختی خوب دارد و نمایش مهارت های رزمی‌شخصیت ها نیز به جذابیت آن افزوده است. فیلم در واقع جهانی رنگارنگ و بی پایان از رنگ و طعم و حرکت و هیجان است و می تواند به راحتی مخاطب کودک و نوجوان را سرگرم کند.
واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی کودک، برای مخاطبان پخش شود.

امتیاز شما