امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

سریال «محرمانه» بر اساس اصول قواعد ژانر پیش رفته است

مشاهده ۳۱۷
۱۴۰۲/۰۸/۰۹- ۱۱:۱۶

کارگردان سریال «محرمانه» که این روزها از شبکه سوم سیما در حال پخش است در پاسخ به برخی نقدهای منتشر شده درباره سریال نوشت: این قصه تا انتها طوفانی است و بر اساس معماها و اصول قواعد ژانر پیش رفته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از ایرنا، مجموعه تلویزیونی سریال ۲۴ قسمتی «محرمانه» در ژانر جنایی ـ علمی از جمعه ۳۱ شهریور هرشب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما در حال پخش است. محرمانه به تهیه‌کنندگی سید رامین موسوی، کارگردانی محمود معظمی و نویسندگی مهدی حمزه در بستر داستانی، روایتی واقعی است از پیشرفت‌های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی که توطئه مغرضانه دشمن را در بر دارد تا با ایجاد اختلال، مانع از دست‌یابی ایران به موفقیتی بزرگ شوند.

محمود معظمی، کارگردان سریال «محرمانه» در یادداشتی در فضای مجازی افت قصه را نپذیرفته و نوشته است: لطفا بیانیه ندهید؛ محرمانه قصه‌ای طولانی دارد. این قصه تا انتها طوفانی است و بر اساس معماها و اصول قواعد ژانر پیش رفته است و تمام آثاری که در تلویزیون ساخته ام جزو پر بیننده ترین‌ها بوده و همیشه از بازیگران حرفه ای و بازیگران تئاتری استفاده کردم که وظیفه ام را در قبال مطرح کردن بازیگران باانگیزه و نوپا انجام داده باشم. بنده بعد از سال‌ها تدریس در دانشگاه و فیلمسازی با وسواس زیادی آثارم را ساخته ام. از کاری که ساخته ام دفاع می‌کنم.

وی در ادامه آورده است: خدا را سپاسگزارم که مخاطب، سریال را دنبال می‌کند و پیشنهاد می‌کنم از قضاوت عجولانه پرهیز شود. خیلی از دوستان متخصص و حرفه ای در سینما و تلویزیون معتقدند که سریال محرمانه از خیلی از کارهای پلتفرم (نمایش خانگی) با کیفیت تر و جذاب تر است. لطفا بیانیه ندهید و تصمیم گیری نادرست نکنید. شما را دعوت می‌کنم که حتما تا انتهای سریال محرمانه را ببینید.

امتیاز شما