امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

سریال تلویزیونی «صفر تا 100» شبکه آفتاب

مشاهده ۱۵۰۵
۱۴۰۲/۰۸/۱۵- ۰۹:۱۵

سریال تلویزیونی 30 قسمتی «صفر تا 100» از تولیدات جدید سیمای شبکه استانی آفتاب، با داستانی اجتماعی و طنز به زودی از رسانه استانی پخش و تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند این شبکه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «صفر تا 100» عنوان مجموعه ای داستانی با ساختاری اجتماعی و طنز می‌باشد که به تهیه کنندگی حامد شیدایی در قالب 30 قسمت 40 دقیقه ای با پرداختن به موضوعاتی از قبیل: مسائل مبتلابه جامعه، مفاهیم درست زندگی، معرفی آداب و رسوم و مناطق مختلف گردشگری استان، بازدارندگی آسیب های اجتماعی، فرزند آوری، احترام به والدین، فضای مجازی و مشکلات استفاده ناصحیح از آن، ازدواج، بازنمایی فرهنگ و هویت بومی، و همچنین بهره مندی از ظرفیت کامل و صد درصدی هنرمندان، عوامل فنی و تولیدی کاملاً بومی در استان مرکزی نیز تهیه و تولید شده است.

تمامی لوکیشن‌های ضبط این سریال تلویزیونی، در مناطق مختلف شهری و روستایی استان مرکزی به ویژه شهر اراک؛ با هدف تحقق افق تحول رسانه ملّی یعنی شعار اصلی هویت محوری و عدالت گستری و نیز بهره مندی از پیوست های پژوهشی و هویت محور بومی صورت پذیرفته است.

روایت این سریال داستانی بدین شرح است که: «کمال» شخصیت اصلی قصه، قصد طی کردن مراحل زندگی را در کوتاه ترین زمان ممکن دارد و دست به هر کاری میزند تا از این مسیر پر پیچ و خم سریع تر عبور کند و به سر منزل مقصود خود برسد، اما عوامل متعددی برسر راه او قرار می‌گیرند و او متوجه می‌شود که باید کار دیگری را انتخاب کند ولی شکست پشت شکست...  بدهکاری‌های او بالا می رود و مجبور می‌شود پول پیش خانه را پس گرفته و حالا دیگر خانه ندارد... او مانده با همسرش پرستو و فرزندی که در حالا به دنیا آمدن است ... به خانه پدرش پناه می‌برد...شکست های پی در پی، او را به خود می آورد تا تصمیمی درست برای زندگی خویش برگزیند و...

 گفتنی است؛ این مجموعه 30 قسمتی با کارگردانی: حامد شیدایی و حمید حمداوی، نویسندگی: امیر حسین دواتگر، امید علی، علی آقاجانزاده و لیلا جواهری، طراحی گریم: مریم داود آبادی، منشی صحنه: سمیه داودی مطلق، طراحی صحنه ولباس: عادل بهزادی، دستیاران کارگردان و برنامه ریز: رضا محمودی و میلاد محمدی، تدوین: عرشیا اخواص و میلاد محمدی، طراحی تیتراژ: عارف اخوان، ترانه سرا و آهنگ ساز: کیارش بیات، خوانند تیتراژ: کورش عابدین، مدیر تدارکات: وحید صباغیان، صدابرداری: محمد عزیزی و علی نوین نژاد، تصویر برداری: کوروش مرشد سلوک، مدیر تولید: مجید جوادی، مدیرتصویربرداری: حمید کاظمی، مدیر ارتباطات و روابط عمومی: عباس شیبانی مقدم و ایفای نقش و بازیگری: حسن کمالی، فائزه کلبری، حمید احمری، الهام احمدی، عرشیا فاضلی مقدم، الیار اکبری، شهناز غلامی، حمید رضا یعقوبی، حسن عزیز محمدی، امیرغفاری، مسعود کلوتی، مصطفی ابراهیم زاده، بهمن پارساآرا، محمد مصباح زاده، مجتبی شهرجردی، میلاد محمدی، رضا محمودی و... تهیه و تولید شده و قرار است به زودی تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند سیمای شبکه استانی آفتاب شود.

امتیاز شما