امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

خاطره بازی شبکه سه با «چارلی و سانی»

مشاهده ۲۵۷
۱۴۰۲/۰۸/۱۵- ۱۰:۴۸

فیلم سینمایی «چارلی و سانی» با گویندگی 26 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سینمایی محصول ایتالیا، فرانسه و اسپانیا در سال 1973 قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن‌هاشمی است. رضا آفتابی، رضا الماسی، دانیال الیاسی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، علی اصغر نیک رضایی، شیرین روستایی، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، زهرا سوهانی، مینا شجاع، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، نرگس فولادوند، امیرصالح کسروی، محمدطاهر ابوالقاسم، ملیکا ملک نیا، اکبر منانی، اردشیر منظم، غلامرضا مهرزادیان، علیرضا ناصحی، منوچهر والی زاده و بهمن‌هاشمی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

این اثر درباره یک مرد کارگر نظافت و یک مرد کشتی گیر سابق است که به دنبال راهی برای بهتر شدن زندگی خود هستند.

فیلم با بازی باد اسپنسر هنرپیشه معروف فیلم های کمدی اکشن ایتالیایی در دهه‌های 1970 و 1980 است که بسیاری از فیلم های او از تلویزیون قبلاً پخش شده اند، به خاطر ترکیب جذاب طنز و اکشن و در عین حال بازی خود باد اسپنسر، با استقبال مخاطب ایرانی روبه رو شده اند. بی گمان این فیلم می تواند خاطرات مخاطب ایرانی از این فیلم ها را دیگربار زنده کند و برایش جذاب باشد.

شبکه‌ی سه سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

امتیاز شما