امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
دیدار سرپرست منطقه آزاد انزلی با مدیرکل صدا و سیمای گیلان
دیدار سرپرست منطقه آزاد انزلی با مدیرکل صدا و سیمای گیلان

استقبال منطقه آزاد انزلی از تعامل روز افزون با صداوسیمای استان

مشاهده ۱۵۹
۱۴۰۲/۰۸/۱۶- ۰۹:۰۱
تعداد بازدید:159

نیازی سرپرست منطقه آزاد انزلی در دیدار با دکتر ربانی مدیرکل صدا و سیمای گیلان دیدار با تشریح اقدامات و طرح های توسعه ای در حوزه‌های اقتصادی، زیربنایی، سرمایه گذاری و گردشگری از همراهی صداو سیمای استان در انعکاس اخبار و رویدادهای منطقه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دراین دیدار نیازی سرپرست منطقه ازاد انزلی گفت: در دولت سیزدهم در حوزه رشد شاخص های اقتصادی و توسعه زیرساخت ها دستاوردهای مطلوبی داشته ایم و معتقدیم ضمن استقبال از نقدهای دلسوزانه می‌بایست در حوزه تولید محتوا و نشر اخبار و مزیت های مناطق آزاد در سطح ملی و بین المللی اقدامات گسترده تری انجام داد.

وی افزود: نقش صداوسیمای استان در انعکاس ظرفیت ها و فعالیت های منطقه آزاد موثر است و همراهی و همکاری صدا و سیما در عرصه اطلاع رسانی می تواند تحقق اهداف ما را تسهیل نماید از این رو از تعامل هرچه بیشتر صدا و سیما در جهت معرفی و انعکاس ظرفیت ها و دستاوردهای این سازمان و فعالین اقتصادی آن استقبال می‌کنیم.

دکتر ربانی نیز در این دیدار گفت: منطقه آزاد انزلی فرصتی بی بدیل و مزیت نسبی برای استان بوده و دارای اهمیت استراتژیک برای گیلان است که بستر لازم به منظور ایجاد پیوست رسانه ای، هم افزایی در تولیدات مشترک برای جذب سرمایه گذار و همچنین همکاری برای پیشبرد مباحث فرهنگی نیز در آن وجود دارد.

مدیر کل صدا و سیمای گیلان ضمن تقدیر از حضور فعال سازمان منطقه آزاد در برنامه‌های صداوسیما گفت: تعامل و همکاری خوبی از سوی سازمان در راستای تهیه و تولید برنامه‌های مختلف جهت معرفی ظرفیت ها، پتانسیل ها و دغدغه‌های تولیدکنندگان با صدا و سیمای استان انجام گرفته که قابل تقدیر است و امیدوارم این روند در قالب برنامه‌های مشارکتی نیز ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تحولات مثبت صورت گرفته در منطقه آزاد انزلی در سالیان اخیر تصریح کرد: فعالیت های توسعه ای مناسب و رشد خوبی را در سالهای اخیر در این منطقه شاهدیم و برای اطلاع رسانی و انعکاس توانمندی‌ها و اقدامات انجام گرفته در این منطقه آمادگی داریم.

 

امتیاز شما