امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

نشاط و شادابی در "پیشخوان" رادیو سمنان

مشاهده ۲۵۴
۱۴۰۲/۰۸/۱۷- ۰۸:۱۶

با توجه به ضرورت گسترش نشاط و شادابی در بین مردم و اهمیت بیان مشکلات و مسایل جامعه با نگاهی طنز، صدای استان سمنان برنامه ای را با عنوان " پیشخوان" در حال پخش دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، "پیشخوان " سعی می‌کند در موقعیتی پر نشاط و سرگرم کننده، نکات مهم زندگی اجتماعی، سبک زندگی و مسائل مختلف روزمره را در قالب نمایش بررسی و تبیین کند و ضمن پرداخت دراماتیک و طنز به مسائل، راه حل پیشنهادی خود را نیز مطرح کند.

پیمان صاحب پیشخوان و شخصیت اصلی داستان، برای افزایش رضایتمندی مراجعان به فکر راه اندازی رادیو پیشخوان است. از این جهت با ورود مراجعین مختلف به دفتر پیشخوان رویداد های طنزی اتفاق می افتد که شنیدنی است.

برخی از شخصیت ها و بخش های این برنامه عبارتند از: 

"مجوزی": فردی است که برای گرفتن مجوز پخش موسیقی و ترانه خود به دفتر مراجعه می‌کند و قبول نمی‌کند که در این دفتر مجوز پخش موسیقی صادر نمی‌شود. "وی سان": در این بخش نیسانی پر از بار میوه سر کوچه دفتر پیشخوان می آید و راجع به بار جدید میوه خود صحبت می‌کند. "پیشنا": در این بخش فردی علاقمند به گویندگی تازه ترین خبر های روز را در فضایی طنز بیان می‌کند. "آقای پلا": در این بخش آقایی که با فناوری‌های روز آشنایی ندارد جهت پرداخت قبوض خود و مسائل مختلف سعی در برقراری ارتباط با افراد می‌کند. "خانم اجباری": که این خانم همیشه معترض بوده و با همه چیز مشکل دارد.

استفاده از موسیقی‌های بی کلام و با کلام هم جزء جدایی ناپذیر " پیشخوان" است که به تهیه کنندگی حامد شاهی و گویندگی و بازیگری عمار خطی، مریم نصیری و حامد شاهی و کارگردانی عمار خطی و نویسندگی سوگند ایرانمنش روزهای جمعه ساعت 8:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو سمنان پخش می‌شود.

مخاطبان رادیو سمنان به ویژه جوانان هم استانی می توانند با شماره پیامک 30000231 یا شماره تلفن 33447748 با برنامه ارتباط بر قرار کنند.

همچنین شماره 09108994704 هم شماره فضای مجازی برنامه " پیشخوان" است.

امتیاز شما