امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

رییس رسانه ملی در مرزهای جنوبی لبنان

مشاهده ۸۵۱
۱۴۰۲/۰۸/۱۹- ۱۸:۱۳

پیمان جبلی با حضور در مناطق مرزی لبنان با رژیم صهیونیستی با خانواده ۵ شهید راه قدس و همچنین گروه‌های خبری صداوسیما دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر جبلی در دیدار با خانواده شهدا ضمن تجلیل از شهدای راه قدس و خانواده‌های ایشان گفت: همان گونه که رهبر مقاومت لبنان تاکید کرده بود زمان پیروزی‌های رژیم صهیونیستی پایان یافته است.

دکتر جبلی با اشاره به موفقیت های بی سابقه عملیات طوفان الاقصی و همچنین توفیقات رزمندگان مقاومت در جنوب لبنان تاکید کرد: واقعیت های میدان حکایت از آن دارد که نسل کنونی زوال اسراییل راخواهد دید.

خانواده‌های شهدا هم ضمن تشکر از حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت ضداسراییل از حضور رییس سازمان صداوسیما درمرز لبنان و فلسطین اشغالی و دیدار ایشان با خانواده شهدا قدردانی کردند. تعبیر زیبای" مامجاهد می‌کاریم وشهید درو می‌کنیم" از زبان یکی از پدران شهدای الاقصی از نکات شنیدنی این دیدارها بود.

دکتر جبلی سپس در جمع گروههای خبری صداوسیما در خطوط مرزی حاضر شدو از تلاش های آنان در انعکاس دقیق، صادقانه و لحظه به لحظه رویدادهای نبرد در مرزهای جنوبی لبنان و سرزمینهای اشغالی قدردانی کرد.

امتیاز شما