امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تقدیر از تلاش خستگی ناپذیر کارکنان حوزه توسعه و فن آوری رسانه استان

مشاهده ۱۲۶
۱۴۰۲/۰۸/۲۲- ۱۰:۰۵

مدیرکل فرستده‌های رادیویی و تلویزیونی معاونت توسعه و فن آوری رسانه، بررسی‌های میدانی با هدف رفع سریع تر کمبودهای فنی را بسیار موثر در حل مسائل شبکه‌های استانی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در دیدار مهندس محمدعلی غفوریان، مدیرکل فرستده‌های رادیویی و تلویزیونی معاونت توسعه و فن آوری رسانه سازمان با محسن نصرپور، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی مشکلات فرستنده شهیدحسینی صالح آباد والله اکبر باجگیران مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. 

در این دیدار محسن نصرپور مدیرکل خراسان رضوی بااشاره به اینکه این دو ایستگاه در مناطق تلفیقی (اهل سنت وشیعه ) قرار دارد گفت: عدالت محوری و کامل شدن پوشش و کیفیت ارسال صدا و تصویر به همه جغرافیای استان ضروری است و باید تلاش مضاعفی را برای سیگنال رسانی به مخاطبان این دو ایستگاه داشته باشیم. 

در ادامه مهندس غفوریان، ضمن تشکر از تلاش خستگی ناپذیر کارکنان حوزه توسعه و فن آوری خراسان رضوی در خصوص ارائه خدمات به مخاطبان  سازمان و تسهیل ارسال پیام گفت: کار در این حوزه در معرض دید عموم نیست ولی ثمره تلاش شما در خانه‌های مردم به وضوح نمایان است.

وی در ادامه با بیان این که مشکلات حوزه کاری شما به ویژه کاستی‌های حوزه فنی، رصد و به موقع رفع خواهد شد؛ افزود: بررسی‌های میدانی در رفع سریع تر کمبود ها، کمک زیادی به حل مسائل می‌کند.

تصاویر

امتیاز شما