امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

جهاد تبیین و نقش پر رنگ شبکه خاوران در انعکاس دست آوردهای نظام

مشاهده ۲۰۶
۱۴۰۲/۰۸/۲۵- ۰۹:۲۲

مدیر کل روابط عمومی ومدیر کل حوزه استاندار گفت: نقش صداوسیما در انعکاس دستاوردهای نظام حائز اهمیت است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل روابط عمومی ومدیر کل حوزه استانداردردیدار با مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: زمانی که دستاوردهای نظام به طور شایسته و درست اطلاع رسانی شوند، سیاه نمایی‌های دشمنان بی نتیجه می ماند.

مرادی با اشاره به اقدامات دشمن در کمرنگ نشان دادن توفیقات نظام، اظهار داشت: دشمن با جنگ روانی و رسانه ای سعی در ناامید کردن ملت دارد و برای رسیدن به این هدف از هر فرصتی استفاده می‌کند. مدیرکل حوزه استاندار به نقش رسانه‌ها در این زمینه اشاره کرد و متذکر شد: در این میان نقش صدا و سیما حائز اهمیت است.

وی ،  همراهی صدا و سیمای خراسان جنوبی با دولت و تلاش درخصوص انعکاس دستاوردها را قابل تحسین خواند.

مدیر کل روابط عمومی ومدیر کل حوزه استاندار در خصوص انتخابات اسفندماه گفت: هر کدام ما در هر حوزه ای که فعالیت می‌کنیم وظیفه داریم با تبیین خدمات نظام در راستای امید آفرینی در جامعه تلاش کنیم.

به گفته مرادی ؛ معرفی شایسته ابرپروژه‌هایی که به همت دولت در استان خراسان جنوبی اجرایی شده، از جمله راهکارهایی است که می تواند به امیدآفرینی بینجامد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی نیز در این دیدار، ضمن تشریح اقدامات این مرکز در انعکاس دستاوردهای نظام، گفت: تفاوت رسانه ملی با دیگر رسانه‌ها در این است که برای انجام هر کاری دستورالعمل هایی داریم که برگرفته از مسایل کلی نظام است.

آینه دار ادامه داد: پرداختن به مسایل و مشکلات مردم، انعکاس خدمات دولت و توجه به کلیات نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه مورد توجه بوده و هست.

وی به جایگاه شایسته صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی در مقایسه با دیگر مراکز اشاره کرد و اظهار داشت: اعتماد مردم استان به صدا و سیما، سرمایه بسیار ارزشمندی برای ماست.

به گفته وی؛ صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی برای تولید و پخش برنامه‌های ویژه انتخابات برنامه ریزی کرده است.

مدیر کل روابط عمومی ومدیر کل حوزه استاندارخراسان جنوبی همچنین با حضور در معاونت خبر شبکه خاوران ضمن عرض خدا قوت با همکاران دیدار کرد.

امتیاز شما