امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

معرفی رئیس جدید سازمان بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی

مشاهده ۲۷۲
۱۴۰۲/۰۸/۲۷- ۱۳:۳۱

رئیس جدید سازمان بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی در مراسمی‌با حضور فرماندهان و مسئولان بسیج سازمان صدا و سیما و سپاه امام رضا (ع)، معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیمای کشور امروز در جلسه تودیع و معارفه فرمانده بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: سپاه و صدا و سیما دو بال قدرتمند برای حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

رمضان نژاد با اشاره به مساعدت های سپاه در ساخت مجموعه‌های فاخر تلویزیونی از جمله فیلم سینمایی موقعیت مهدی، تداوم همکاری و مساعدت سپاه برای خلق آثار جدید و برنامه‌های اثرگذار را خواستار شد.

وی بسیج را حافظ و نگهدار ارزش های انقلاب خواند و با اشاره به موفقیت های جبهه مقاومت در نبرد با مستکبران، نقش نیروهای بسیجی را در حمایت از نظام در بخش های درمانی، سازندگی، اشتغال، عمرانی و نظامی مهم و حائز اهمیت دانست.

رمضان نژاد آشنایی و تمرکز بر دانش و فناوری را مهمترین کار سازمان بسیج در رسانه ملی برشمرد و بر تولیدات مشترک فرهنگی و اجتماعی با سپاه تاکید کرد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی هم در این دیدار صدا و سیما را دانشگاه فرهنگی خواند و گفت: بسیج پاسدار ارزش های فرهنگی انقلاب اسلامی است.

محسن نصرپور با اشاره به ارتباط مستمر و موثر بسیجیان و تلاش های سپاه و رسانه برای تحقق منویات و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، رونق بخشی به آثار و تولیدات، همچنین تنوع بخشی در ارائه هنرمندانه مقولات فرهنگی را لازم دانست.

وی از فرمانده جدید خواست: بسیج صدا و سیما با بسیج اقشار به ویژه دانش آموزان و دانشجویان، بانوان و ورزشکاران و جامعه نخبگان چون اساتید و طلاب ارتباط مستمر داشته باشد.

سردار افراسیابی جانشین سپاه امام رضا بر روند مطلوب همکاری‌های رسانه استانی تاکید و از تلاش های آقای نصرپور و همکاران صدا و سیما قدردانی کرد.

در این مراسم از زحمات قاسم فرودی فرمانده سابق سازمان بسیج صدا و سیمای خراسان رضوی قدردانی و غلامعلی علیزاده به عنوان فرمانده جدید این سازمان معرفی شد.

امتیاز شما