امروز پنج شنبه  ۳ اسفند ۱۴۰۲

انعکاس تجمع مردم استان آذربایجان غربی در حمایت از کودکان مظلوم غزه

مشاهده ۱۳۵
۱۴۰۲/۰۸/۲۷- ۱۵:۱۲

مردم مومن و همیشه در صحنه آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور در اعتراض به جنایت‌های رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیستی در تجمعی با شکوه و دشمن شکن، حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه اعلام نمودند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صداو سیمای آذربایجان غربی با ویژه برنامه زنده «نسل مقاومت» از ساعت 9:30 به مدت 90 دقیقه به تهیه کنندگی داود غفاری آذر  و محراب آقاپور و کارگردانی محمدرضا خوش لهجه و رامین اصغری و اعزام گروه‌های مختلف تصویربردار و گزارشگر و همچنین واحدسیار تلویزیونی در سطح شهر با بخش های متنوع نسبت به ثبت حضور باشکوه مردم شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی اقدام نمود.

همزمان با نخستین ساعات شروع این تجمع مردمی‌پخش زنده این مراسم از شبکه استانی و شبکه‌های سراسری یک، دو، سه، چهار، پنج، قرآن، افق و شبکه خبر به تصویر کشیده شد. پوشش این مراسم باشکوه مردمی در حمایت از کودکان مظلوم غزه با استفاده از ظرفیت خبرنگاران شهرستانها از شهرهای خوی، ماکو، میاندوآب، شاهیندژ، اشنویه و چهاربرج همزمان در قاب سیمای آذربایجان غربی پخش گردید.

معاونت خبر آذربایجان غربی هم با اعزام گروههای ویژه خبری با تهیه گزارش های خبری به بازتاب و انعکاس انزجار مردم استان از رژیم کودک کش صهیونیستی پرداخت.

شبکه رادیویی چی چست نیز حضور گسترده مردم آذربایجان غربی در حمایت از کودکان مظلوم غزه را با اعزام گزارشگر به سطح شهرمنعکس نمود.

امتیاز شما