امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

هویت بخشی به ایثارگران عزیز از اهداف امور ایثارگران سازمان است

مشاهده ۱۷۶
۱۴۰۲/۰۸/۲۸- ۰۷:۲۲

جانشین امور ایثارگران سازمان در دیدار با ایثارگران صداوسیمای استان سمنان هویت بخشی را از اهداف اصلی امور ایثارگران رسانه ملی دانست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فاتح جانشین امور ایثارگران رسانه ملی در دیدار با ایثارگران صداوسیمای استان سمنان، هویت بخشی به ایثارگران سازمان را از اهداف اصلی امور ایثارگران در دوره مدیریت جدید دانست و افزود: با توجه به رویکرد تحولی رسانه ملی در دوره مدیریت جدید، امور ایثارگران سازمان هم همگام با واحدهای ستادی و تولیدی دو اصل هویت محوری و عدالت گستری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و ما در حال برنامه ‌ریزی و سازماندهی زیرساخت‌های اصلی حوزه ایثارگران هستیم که این امر یکی از برکات دوره تحولی سازمان است.

وی ضمن اشاره به لزوم رسیدگی به خواسته‌های به حق ایثارگران سازمان گفت: اولین قدم در دوره تحول جدید سازمان در حوزه ایثارگران، فعال شدن واحدی به نام "مشاور امور ایثارگران" در مراکز استان‌هاست.

فاتح با اشاره به خدمات امور ایثارگران در حوزه‌های مختلف از جمله رفاهی، حقوقی، صندوق ایثارگران و ... گفت: درخصوص رسیدگی به خدمات رفاهی در حال برنامه ریزی هستیم تا توجه جدی تری به ایثارگران سازمان شود.

وی افزود: در تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران با توجه به درخواست‌هایی که وجود داشت حدود ۹۰ درصد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی، پیمانی، خرید خدمات و نیروهای تبصره ۴ انجام شده و موانع موجود در حال بررسی و رفع مشکل می‌باشد. جانشین امور ایثارگران رسانه ملی به تولید مستندهایی در خصوص ایثارگران سازمان اشاره کرد و گفت: در حوزه تولید مستندهایی با موضوع معرفی همکاران ایثارگر سازمان هم برنامه‌ ریزی‌های خوبی صورت گرفته و این امر در حال انجام است.

دهرویه مدیرکل صداوسیمای استان سمنان هم ضمن تقدیر از جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های ایثارگران گفت: شما در زمان دفاع مقدس با از خودگذشتگی و ایثار در جنگ سخت حضور داشتید و پس از آن هم در رسانه ملی بعنوان سربازان خط مقدم جنگ نرم خدمت کردید.

مدیرکل صداوسیمای استان سمنان با اشاره به فعالیت همکاران رسانه ملی در تولید آثار مستند دفاع مقدس گفت: همکاران ایثارگر ما آثار متعددی در خصوص معرفی یادگاران دفاع مقدس ساختند اما متاسفانه تاکنون هیچ اثری در مورد معرفی خالقان این آثار که همکاران ایثارگر مان هستند تولید نشده است. وی به خدمات رفاهی دوره جدید مدیریتی سازمان اشاره کرد و گفت: در این دوره خدمات خوبی در حوزه امور رفاهی به ایثارگران عزیز ارائه شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

مسلمان مشاور امور ایثارگران صداوسیمای استان سمنان هم در این جلسه ایثارگران را سرمایه‌های اصلی سازمان دانست و گفت: در صداوسیمای استان سمنان اولویت ما تولید برنامه با موضوع دفاع مقدس و پیگیری امور همکاران ایثارگر مرکز می‌باشد . وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه تولید گفت: ما در خصوص موضوعات و مسائل حوزه دفاع مقدس اقدامات خوبی از جمله برگزاری جلسات سوژه ‌یابی انجام داده‌ایم که منجر به جمع آوری سوژه‌های نابی از سراسر استان شده و این امر پشتوانه خوبی برای تولیدات حوزه دفاع مقدس می‌باشد.

در ادامه جلسه از دو تن از همکاران ایثارگر تقدیر به عمل آمد و  همچنین به منظور رسیدگی و رفع مشکلات ایثارگران ارجمند مرکز پس از این جلسه میز خدمتی با حضور فاتح جانشین امور ایثارگران سازمان برگزار شد و همکاران به ارائه مسائل و مشکلات خود پرداختند.

امتیاز شما