امروز پنج شنبه  ۳ اسفند ۱۴۰۲

حضور نماینده حماس در صداوسیمای آذربایجان غربی

مشاهده ۱۰۶
۱۴۰۲/۰۸/۲۸- ۰۹:۴۵

دکتر خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری صداوسیمای آذربایجان غربی به تحولات این روزها در غزه اشاره و گفت: طوفان الاقصی و مقاومت مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین در برابر جنایات رژیم کودک کش صهیونستی دشمنان اسلام را غافلگیر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر قدومی از طوفان الاقصی به عنوان سونامی یاد کرد و گفت: طوفان الاقصی در جهان زلزله به پا کرده و ترس را در دل دشمنان انداخته است.

وی ادامه داد: مردم غزه سالهاست که زیر بار ظلم جنایات رژیم کودک کش صهیونستی هستند اما در نواره ساحلی که فاقد هر توان نظامی است بسم الله گفته و با قدرت هر چه تمام، در برابر دشمنان ایستادگی و مقاومت کرده‌اند. 

وی افزود: در شرایط کنونی غزه، 70 درصد شهدا زنان وکودکان مظلوم هستند.

وی گفت: بچه‌های مقاومت تاکنون نزدیک به 230 تانک مرکاوا و نفربر دشمن را سرنگون و صدمات بیشماری به تاسیسات صهیونستی‌ها وارد کرده‌اند.

دکتر قدومی در ادامه صحبت هایخود حاکمان عرب را تقبیح کرد و افزود: امروز حکام جهان عرب کجا هستند که تاکنون نتوانسته گذرگاه رفح را بازگشایی کنند تا کامیون‌های حامل کمک‌های  پزشکی و بشر دوستانه به دست مردم مظلوم غزه برسد چرا که کمک های بشر دوستانه حق مسلم مردم بی دفاع غزه است.

وی به پیروزی حق علیه باطل اشاره و عنوان کرد: ما امروز برای پیروزی تصمیم گرفته‌ایم، تلفات اقتصادی و انسانی بسیاری به صهیونیست‌ها وارد شده بیش از 16 میلیارد دلار در ظرف مدت یک ماه خسارت وارد شده و همچنین 240 نفر از سربازان این رژیم منحوس اسیر گرفته شده اند.

وی گفت: امروز دیپلماسی اسرائیل به سمت انزوا رفته است کسی از پایتخت‌های حتی جهان غربی حاضر نیستند رهبران جلاد صهیونستی را بپذیرند اما برعکس، مجاهدان حماس دوستداران زیادی دارند.

نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، مساله فلسطین، مساله اول دنیای اسلام است و انشالله طوفان الاقصی منتهی به بهار پیروزی خواهد شد.

دکتر خالد قدومی در ادامه به بیداری اسلامی و همدردی مردم جهان با مردم بی دفاع غزه، حتی در کشورهای اروپایی با تجمع و راهپیمایی اشاره و تصریح کرد: انسان‌ها درد یکدیگر را درک می‌کنند و نباید این قاعده به فراموشی سپرده شود که در نهایت خون بر شمشیر پیروز خواهد شد.  وی گفت: کشتار جمعی در بیمارستان‌های غزه نشانه اوج جنایات رژیم صهیونستی است.

وی در ادامه به تجمع اعتراضی امروز در شهرهای مختلف ایران به ویژه ارومیه در حمایت از مردم غزه اشاره و اظهار کرد: برگزاری تجمع و راهپیمایی و حمایت از مردم مظلوم غزه، نشانه آگاهی و بصیرت بیش از پیش مردم است که با اعتقادات عمیق خود به خیابان‌ها می‌آیند.

وی گفت: عقب نشینی برخی از حکام عرب در جنگ غزه نشانه ضعف آنان است .

امتیاز شما