امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

تدارک رادیو ایران به مناسبت گرامیداشت «هفته بسیج»

مشاهده ۱۰۵
۱۴۰۲/۰۸/۲۹- ۱۰:۲۸

هزمان با گرامیداشت «هفته بسیج» از ۲۹ آبان تا ۵ آذر، رادیو ایران برنامه‌های مختلفی را به شرح زیر تدارک دیده است:

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» با مسئولان بسیج، در بخش های مختلف گفت و گو می‌کند و از عملکرد آنها  اطلاع رسانی می‌کند. «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:15 از پخش می‌شود.

 برنامه اقتصادی «نمودار» نیز از اقدامات حمایتی بسیج محور اصناف در حفظ ثبات بازار و کمک به اقشار کم برخوردار جامعه می‌گوید .«نمودار» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 تقدیم می‌شود.

برنامه اذانگاهی «به افق آفتاب» به برنامه‌های هفته بسیج در پایگاه‌های مختلف بسیج و بسیج مساجد اشاره می‌کند. برنامه «به افق آفتاب» هرروز ساعت 11:25 به روی آنتن می رود.

 برنامه «پلاک هشت» که با محوریت دفاع مقدس پخش می‌شود، مروری برفعالیت فرماندهان و مدیران در خصوص فعالیت های جهادی و حرکت های جهادی استان‌های مختلف کشور دارد و از نحوه تشکیل و عضویت گروه‌های جهادی خواهد گفت. «پلاک هشت»

شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:10 تقدیم مخاطبان می‌شود.

 «آرمان» نام ویژه برنامه ای است که در 7 قسمت به مناسبت «هفته بسیج» در رادیو ایران آماده شده است، این برنامه با 7 نخبه بسیجی که در جایگاه‌های مختلف موفقیت ها یی کسب کرده اند، گفت و گو می‌کند و از چهارشنبه اول آذر ساعت 13:30 تقدیم می‌شود.

 برنامه فرهنگی «باغ هنر» نیز از فعالیت های فرهنگی بسیج، جشنواره تئاتر بسیج، اطلاع رسانی می‌کند و به بررسی ادبیات و سینمای دفاع مقدس می‌پردازد. «باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 به روی آنتن می رود.
برنامه ورزشی «ورزش ایران» نیز با ورزشکاران بسیجی گفت و گو می‌کند. «ورزش ایران» شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:30 تقدیم می‌شود.

 «مسابقه فرمانده» با حضور نخبگان بسیجی، اول و چهارم آذر، ساعت 22:00 به روی آنتن می رود.

 برنامه «خیابان ایران» نیز که پنج شنبه‌ها ساعت 12:10 تقدیم می‌شود، پنج شنبه دوم آذر با خانواده شهدای بسیجی گفت  و گو می‌کند.

شایان ذکر است سایر برنامه‌های رادیو ایران نیز با توجه به مسئولیتشان به  فعالیت های هفته بسیج خواهند پرداخت.

امتیاز شما