امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲
بازدید مدیر شبکه تهران از استودیو برنامه شهر امن؛
بازدید مدیر شبکه تهران از استودیو برنامه شهر امن؛

تولید انیمیشن با هدف آموزش و کنترل ترافیک

مشاهده ۱۳۸
۱۴۰۲/۰۸/۲۹- ۱۱:۰۲
تعداد بازدید:138

صبح امروز دکتر محمد باقر اعلمی مدیر شبکه تهران سیما به استودیو پلیس پایتخت رفت و از پشت صحنه برنامه شهر امن شبکه تهران سیما بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر اعلمی در این بازدید ضمن گفتگو با تیم برنامه ساز شهر امن به چگونگی پرداختن به اوضاع حمل و نقل تهران در این برنامه اشاره کرد و افزود: ارتقاء فرهنگ ترافیک پایتخت نشینان ضروری و اجتناب ناپذیر است. لذا برای انتقال پیام و محتوا، انتخاب موضوع و سوژه‌های مورد نظر، انتخاب کارشناس، روند تولید و نگارش برنامه، با دقت نظر بیشتری انجام شود.

مدیر شبکه تهران برنامه شهر امن را برنامه ای موضوع محور برشمرد و افزود: تولید گزارش های ویژه متناسب با موضوع روز برنامه و استفاده از تصاویر زنده شهری نیز می تواند به افزایش سطح آگاهی مخاطبان کمک شایانی نماید.

وی همچنین به پخش تصاویر تصادفات از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد و گفت: درکنداکتور روزانه برنامه، به جانمایی انیمیشن با موضوع ترافیک، حمل و نقل و همچنین گزارش های قرارگاه سرعت توجه ویژه ای شود.

وی افزود: تولید انیمیشن‌های متنوع و تهیه گزارشهای فرهنگی و آموزشی یکی از اهداف پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص کاهش تصادفات و تخلفات است. لذا رسانه می تواند از این ظرفیت مطلوب به نفع مردم و شهروندان بهره ببرد و با پخش آیتم های نمایشی و گزارشی آموزش محور، نقش بسزایی درکاهش انواع حوادث ایفا نماید.

در این بازدید سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور "رییس پلیس راهور تهران بزرگ"، سرهنگ احسان مومنی"معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران"، مهدی کریمی زارچی "مدیر گروه شهرستان‌های شبکه تهران"، مجتبی احمدی "تهیه کننده برنامه شهر امن" و تعدادی از همکاران و عوامل برنامه شهر امن، مدیر شبکه تهران سیما را همراهی کردند.

امتیاز شما