امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
"پرونده‌های فلسطین" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛
"پرونده‌های فلسطین" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛

تلاش رژیم صهیونیستی برای ساکت کردن خبرنگاران

مشاهده ۱۴۸
۱۴۰۲/۰۸/۲۹- ۱۱:۴۸
تعداد بازدید:148

شبکه هیسپان تی‌وی در برنامه "پرونده‌های فلسطین " نگاهی دارد به تلاش رژیم صهیونیستی برای ساکت کردن خبرنگاران.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه "پرونده‌های فلسطین"با اجرای خوان کارلوس روسو این هفته به بررسی تلاش رژیم صهیونیستی برای ساکت کردن خبرنگاران با شلیک موشک به مقر آنان اختصاص دارد.

حملات تروریستی عامدانه رژیم اشغالگر علیه خبرنگاران و اصحاب رسانه در غزه و نیز کرانه باختری و سایر مناطق فلسطین اشغالی برای جلوگیری از افشای اخبار و تصاویر جنایات این رژیم در جهان، همچنان ادامه دارد. آنان می‌خواهند از انتشار هر روایتی که مخالف روایت‌های دروغین آنهاست جلوگیری کنند. رژیم صهیونیستی در تلاش برای ساکت کردن رسانه‌ها و ایزوله کردن فلسطینی‌ها در خبررسانی، برق و اینترنت نوار غزه را قطع کرده است و این نخستین باری نیست که خبرنگاران به دست نیروهای اسرائیلی کشته می‌شوند. رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند جلوی افشای حقیقت از غزه را بگیرد.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت13:00از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات ،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند

امتیاز شما