امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

ساخت برنامه‌ها وتولیدات مشترک صداوسیما و بسیج گلستان

مشاهده ۲۲۳
۱۴۰۲/۰۸/۲۹- ۱۳:۰۵

مدیر کل صداوسیمای گلستان گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج برای ساخت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با محوریت فعالیت های بسیجیان در رسانه استانی برنامه ریزی کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رسول شکری نیا در مراسم اهدای احکام اعضای شورای بسیج سازمان صداوسیمای گلستان ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: در فضای رسانه باید از کلمه بسیج مراقبت کنیم چرا که بسیج بسیار مقدس و همانگونه که معمار کبیر انقلاب فرمودند بسیج شجره طیبه است.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به نقش جهاد تبیین در بسیج افزود: بسیج شجره طیبه ای است که به درختی تنومند تبدیل شده و هرگز بی عمل و بی ثمر و پژمرده نخواهد شد، باید تفکر بسیج و بسیجی بودن را به نسل های بعد منتقل کنیم و با تضمینی این تفکر را به آیندگان انتقال دهیم.

مدیر کل صداوسیمای گلستان بسیج را حافظ و نگهدار ارزش های انقلاب خواند و نقش نیروهای بسیجی را در حمایت از نظام در بخش های درمانی، سازندگی، اشتغال، عمرانی و نظامی مهم و حائز اهمیت دانست.

شکری نیا آشنایی و تمرکز بر دانش و فناوری را مهمترین کار سازمان بسیج در رسانه ملی برشمرد و بر تولیدات مشترک فرهنگی و اجتماعی با سپاه تاکید کرد.

وی با اشاره به ارتباط مستمر و موثر بسیجیان و تلاش های سپاه و رسانه برای تحقق منویات و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، رونق بخشی به آثار و تولیدات، همچنین تنوع بخشی در ارائه هنرمندانه مقولات فرهنگی را لازم دانست.

مدیر کل صداوسیما در ادامه اذعان داشت: همه ی ما موظف و مکلف هستیم که با اندیشه و تفکر بسیجی در میدان باشیم اگر غیر از این باشد شاید وجود و حضورمان معنا و فلسفه ای پیدا نکند اگر بخواهیم درس بخوانیم، کارمند خوب باشیم، مجری و مدیر خوب باشیم غیر از سوار شدن بر قطار بسیج به بیراهه رفته ایم.

شکری نیا در پایان با استفاده از تعبیر بومی سازی بسیج تصریح کرد: در هفته بسیج باید نگاه بومی‌ باشد و روی موضوع بومی سازی بسیج و هفته بسیج تلاش کنیم.

در ادامه جانشین فرماندهی در ستاد اقشار و متخصصین سپاه نینوا استان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های بی شائبه مدیر کل صداوسیما گفت: سپاه و صدا و سیما دو بال قدرتمند برای حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

سرهنگ صفاری در این دیدار گفت: برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج با شعار بسیج خدمتگزار ملت ایران برنامه ریزی و در دست اجرا می‌باشد.

وی با مطلوب توصیف کردن همکاری صداوسیمای گلستان با سپاه استان روحیه بسیجی و باور به حرکت های انقلابی و اسلامی در کنار کار مخلصانه برای مردم را از مولفه‌های موفقیت سازمانها و نهاد های انقلابی بر شمرد و از توجه رو به رشد صدا و سیمای گلستان به تقویت روحیه جهادی وجبهه انقلابی با تولید آثار ماندگار ارزشی در حوزه‌های سیما، صدا، خبر و موسیقی قدردانی کرد.

در پایان این مراسم احکام اعضای شورای بسیج سازمان صدا و سیمای گلستان توسط شکری نیا مدیر کل و جانشین فرماندهی در ستاد اقشار و متخصصین سپاه نینوا استان سرهنگ صفاری اهداء شد.

تصاویر

امتیاز شما