امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
موفقیتی دیگر برای رسانه‌های برون مرزی؛
موفقیتی دیگر برای رسانه‌های برون مرزی؛

انتخاب کانال رادیویی هیسپان تی وی به عنوان رسانه برتر

مشاهده ۱۵۲
۱۴۰۲/۰۸/۳۰- ۰۵:۳۴
تعداد بازدید:152

باشگاه رسانه‌های کشور مکزیک در آخرین رویداد سالانه خود کانال رادیویی هیسپان تی وی را به عنوان رسانه برتر انتخاب کرد.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، باشگاه رسانه‌های مکزیک (Club de Periodistas de Mexico)انجمن خبرنگاران در مکزیک است که از سال 1952، جوایز سالانه ای را برای خبرنگاران و رسانه‌های اسپانیایی زبان سازماندهی می‌کند.

این باشگاه در آخرین رویداد سالانه خود کانال رادیویی هیسپان تی وی را واجد شرایط دانسته و به عنوان رسانه برتر انتخاب کرده است.

در متن نامه رسمی این انجمن خطاب به علی اجاره دار مدیر شبکه هیسپان تی وی معاونت برون مرزی آمده است: « .... هیئت داوران مسابقه ملی و بین المللی خبرنگاری، این ماموریت را به ما محول کرده است که به اطلاع شما برسانیم کانال رادیویی هیسپان تی وی جایزه بین المللی خبرنگاری را که توسط این موسسه اعطا می‌شود، به دلیل " عملکرد خبرنگاری خود در دفاع از حقیقت و اطلاعات موثق" دریافت نماید.  این جایزه در مراسمی در تاریخ 30 نوامبر (9اذرماه)، در مقر این باشگاه در در دفتر مرکزی باشگاه در شهر مکزیکو سیتی اهدا می‌شود.

از طرف: هیئت مدیره و اعضای باشگاه خبرنگاران مکزیک، A.C.، هیئت های ملی و بین المللی، ستاد علمی و کمکی، بنیاد Antonio Sáenz de Miera Fieytal، I.A.P.، سلام صمیمانه و صمیمانه ترین تبریکات ما برای کار برجسته کانال رادیویی هیسپان تی وی.»

اختصاص این جایزه در برهه ای از زمان که ترویج عینی حقیقت پیچیده است، علاوه بر رسمیت بخشیدن به فعالیت رادیو هیسپان، تقویت کننده حضور بین‌المللی آن در مسیر رو به جلو است. این جایزه در سال 2022 به شبکه‌هایی چون «اسپوتنیک» روسیه اهدا شده بود.

امتیاز شما