امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
"اسرائیل می‌گوید" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛
"اسرائیل می‌گوید" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛

ادعای باطل رژیم صهیونیستی درباره بیمارستان‌های غزه

مشاهده ۱۳۶
۱۴۰۲/۰۸/۳۰- ۱۰:۴۲
تعداد بازدید:136

برنامه "اسرائیل می‌گوید" (Dice Israel) شبکه هیسپان تی وی به ادعای باطل رژیم صهیونیستی در مورد حضور نیروهای مقاومت فلسطین در بیمارستان‌ها می‌پردازد.

  به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته "اسرائیل می‌گوید" در گفت ‌و گو با کارشناس برنامه به واکاوی ادعای دروغین رژیم صهیونیستی مبنی بروجود تونل ها و مقرهای نظامی نیروهای مقاومت در زیر بیمارستان‌های غزه می‌پردازد.

ابن برنامه با اجرای یهان عبدالنبی در مورد حمله صهیونیستی و اشغال بیمارستان الشفاء و ناامیدی صهیونیست ها و ناکامی آنها در مقابله با حماس و یافتن مقر فرماندهی مقاومت در زیر مراکز درمانی گفت و گویی دارد با کارشناس برنامه حسن حجازی متخصص در امور اسرائیل.

به رغم ادعای مسئولان رژیم صهیونیستی در رابطه با حضور نیروهای نظامی حماس در بیمارستان شفا در غزه، هیچ نیرویی در بیمارستان حضور نداشت و اشغالگران با تانک و ادوات سنگین وارد محوطه بیمارستان شدند. آنچه اشغالگران اسرائیل انجام دادند مصداق بارز تروریسم است و حماس اعلام کرده پذیرش روایت اشغالگران در مورد استفاده مقاومت از مجتمع شفا توسط کاخ سفید چراغ سبز آمریکا برای ارتکاب قتل عام در این بیمارستان است.

برنامه «اسرائیل می‌گوید» روز چهارشنبه  ساعت 4:30 به وقت تهران از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و تکرار آن همان روز در ساعت های 07:00، 11:30، 15:00، 18:30و23:30 روی آنتن می رود.

 

 

 

امتیاز شما