امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

برپایی نمایشگاه کتاب در صداوسیمای مرکز سمنان

مشاهده ۱۱۸
۱۴۰۲/۰۹/۰۱- ۱۱:۴۴

همزمان با هفته کتاب، کتاب خوانی و کتاب دار، نمایشگاهی از تازه ترین آثار نویسندگان داخلی و خارجی در صداوسیمای مرکز سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عبدالرضا دهرویه مدیر کل به اتفاق معاونین و مدیران صدا و سیمای استان سمنان از این نمایشگاه بازدید کردند.

دهرویه ضمن بازدید از این نمایشگاه بر استفاده و توجه جدی همکاران از تازه‌های کتاب و تحقیقات کتابخانه توسط همکاران به ویژه برنامه سازان تاکید کرد.

در ادامه از کتابدار نمونه و دو تن از همکارانی که در طول سال از کتابخانه صدا و سیمای استان سمنان بهره بیشتری بردند با اهداء لوح تقدیری توسط مدیر کل مرکز تجلیل شد.

کتابخانه صدا وسیمای استان سمنان دارای 15590عنوان کتاب، 57 عنوان نشریه از منابع اطلاعاتی علمی- تخصصی وعمومی، با بیش از 500 عنوان کتاب در به روزترین منابع استان شناسی و مجموعه گزارشهای طرح های پژوهشی استان و بسیاری از مقالات پژوهشی چاپ شده در زمینه استان شناسی در نشریات تخصصی تحت عنوان " فصلنامه قومس" را در حوزه فعالیت برنامه سازان، پژوهشگران برنامه ای و سایر اعضا گردآوری کرده است.

گردآوری، حفظ و توسعه مجموعه ای از منابع اطلاعاتی علمی- تخصصی و مرجع در حوزه فعالیت های برنامه سازان، پژوهشگران برنامه ای و دیگر اعضا، شناسایی و بررسی نیازهای مراجعان و انجام فعالیت های مربوط به سفارش و خرید برای تأمین منابع، ارتباط با کتابخانه‌های شهرستان سمنان جهت امانت بین کتابخانه ای، ارائه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم برای انتخاب منابع مناسب و ارائه خدمات به هنگام، دقیق و کامل به مراجعه کنندگان در چارچوب آیین نامه داخلی کتابخانه همراه با آموزش نحوه استفاده از سامانه سیمرغ با آدرس سایت Lib.irib.ir، از دیگر اقدامات کتابخانه صدا و سیمای استان سمنان است.

امتیاز شما