امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
"پرونده‌های فلسطین" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛
"پرونده‌های فلسطین" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛

وضعیت ساکنان کرانه باختری در جنگ غزه

مشاهده ۲۱۷
۱۴۰۲/۰۹/۰۱- ۱۴:۱۵
تعداد بازدید:217

شبکه هیسپان تی‌وی در برنامه "پرونده‌های فلسطین " نگاهی دارد به وضعیت ساکنان کرانه باختری در جنگ غزه.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با اجرای خوان کارلوس روسو این هفته در برنامه "پرونده‌های فلسطین" به بررسی وضعیت ساکنان کرانه باختری در میان تشدید تنش ها  میان فلسطینیان و صهیونیست ها اختصاص دارد.

اسرائیل به‌طور بحث‌انگیزی و برخلاف قوانین بین‌المللی، شهرک‌های یهودی‌نشین متعددی را در سراسر کرانه باختری ایجاد کرده‌است. به باور ناظران اگر چه نگاه و استفاده ابزاری صهیونیست‌ها از موضوع انتفاضه سوم اکنون به مثابه مسیری برای تحقق پروژه دیگر‌سازی مطرح می‌شود اما از سوی دیگر نباید نادیده گرفت که عملکرد کابینه تندرو نتانیاهو در 6 ماهی که از عمر این دولت می‌گذرد، خود به خود فضا را به سمت تقویت محور مقاومت فلسطینی پیش برده است. فلسطینی‌ها هیچ‌گاه ‌اشغال کرانه باختری را نمی‌پذیرند و همواره برای آزادی کامل کرانه باختری در نبرد هستند. در واقع نبرد برای آزادی کامل کرانه باختری، یک آرمان تاریخی برای فلسطینی‌ها به شمار می‌رود.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» پنج شنبه ساعت 06:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات ،14:30،11:30و 23:00برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما