امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از خبرگزاری تصویری ایران پرس؛
از خبرگزاری تصویری ایران پرس؛

رقابت محصولات دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه پتروشیمی استانبول

مشاهده ۱۹۵
۱۴۰۲/۰۹/۰۴- ۱۳:۵۳
تعداد بازدید:195

سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی و پلیمری اوراسیا با حضور بیش از پنجاه شرکت دانش‌بنیان ایرانی در مجتمع نمایشگاهی تویاپ استانبول ترکیه درحال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، 57 شرکت تولیدکننده صنایع پتروشیمی و پلیمری ایران آخرین محصولات و دستاوردهای خود را متناسب با استانداردهای روز جهانی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی و پلیمری اوراسیا در استانبول به نمایش گذاشتند.

شرکت‌های دانش‌بینان نقش مهمی در تولید محصولات به‌روز دنیا در صنایع پتروشیمی و پلیمری دارند و در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی و پلیمری اوراسیا در استانبول، آخرین محصولات بر پایه فناوری‌های روز دنیا ارائه شده است. نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی و پلیمری اوراسیا به‌مدت چهار روز، سوم تا ششم آذرماه برابر با 24 تا 27 نوامبر 2023 در مجتمع نمایشگاهی تویاپ استانبول ادامه دارد و از غرفه‌‌های ایران استقبال خوبی شده است.

«مهدی جهانی» مسئول بخش غرب آسیا مرکز نمایشگاهی «تویاپ» استانبول گفت: حدود هزار و 400 شرکت از کشورهای مختلف جهان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی و پلیمری اوراسیا در استانبول شرکت کردند که ایران در این نمایشگاه حضور ویژه دارد.پژوهشگر ایرانی محصولات دانش‌بنیان گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در سطح شرکت‌های خارجی به تولید محصولات دانش‌بنیان در بخش صنایع پتروشیمی و پلیمری مشغول هستند.

«حسین دستار» و «روح‌الله پورکاویان»، دو تولیدکننده ایرانی محصولات پلیمری نیز جدیدترین دستاوردهای پلیمری ایران را در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پتروشیمی و پلیمری اوراسیا در استانبول ارائه کرده‌اند که این محصولات دانش‌بنیان توان رقابت در بازارهای جهانی دارد.

امتیاز شما