امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
در «ویکی هیسپان» روایت می‌شود:
در «ویکی هیسپان» روایت می‌شود:

بی تفاوتی سازمان ملل به جنایات رژیم صهیونیستی

مشاهده ۱۶۲
۱۴۰۲/۰۹/۰۴- ۱۴:۳۹
تعداد بازدید:162

برنامه «ویکی هیسپان» در این هفته به بی تفاوتی سازمان ملل متحد به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه می‌پردازد.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «ویکی هیسپان» این هفته به بررسی بی تفاوتی سازمان ملل متحد در قبال جنایات جنگی رژیم صهیونیستی و نسل کشی در غزه می‌پردازد.

در این برنامه می‌بینیم سازمان ملل به انفعال در برابر نسل کشی رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین متهم شده است. این سازمان در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی در روز های گذشته تنها  به صادرکردن بیانیه‌هایی بسنده کرده است. هر چند مردم دنیا عادت کرده‌اند شاهد بی‌تفاوتی سازمان ملل در برابر فجایعی که از سوی قدرت‌های سلطه و زیردستان آن‌ها اتفاق می‌افتد، باشند، اما شرایط امروز غزه آنقدر فاجعه‌بار جلوی چشم دنیا اتفاق می‌افتد که حتی مردم کشور‌های غربی را که تحت بمباران شدید رسانه‌ای قرار دارند به خیابان‌ها کشانده است.

برنامه «ویکی هیسپان»، محصول شبکه هیسپان تی وی است. این برنامه شنبه ساعت 22:00 از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و باز پخش آن یکشنبه 13:30، دوشنبه 5:30،13:30، سه شنبه19:30،10:00،3:00 و چهارشنبه ساعت 12:00 روی آنتن می رود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک ‌https://www.hispantv.com/showprogram/wikihispan/804 این برنامه را در وب سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

 

 

امتیاز شما