امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

نسیم صبح را روزهای پاییزی زنده از رادیو یزد بشنوید

مشاهده ۱۹۱
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۰۶:۵۲

مجله صبحگاهی «نسیم صبح» با فضایی شاد و پر انرژی در قالب بخش های متنوع به آگاهی بخشی و اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلفی از جمله ورزش صبحگاهی، ذکر مناسبت های روز، پیام هواشناسی، پیام های ترافیکی، خبرهای استان و ... لحظات خوبی را برای شما شنوندگان رقم خواهد زد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این ویژه برنامه در ایام هفته به موضوعات مختلف از جمله شنبه، پرداختن به مشکلات شهری، یکشنبه، مراجعه سرزده به نهادهای دولتی، دوشنبه، اشتغال و کارآفرینی (موضوع سال)، سه شنبه، معرفی محلات یزد، چهارشنبه، محیط زیست و پنج¬شنبه، شهرستانها - ورزش (دوچرخه-سواری) می‌پردازد.

همچنین در بخش دیگر برنامه، کارشناس تغذیه صبحانه مناسب را پیشنهاد می دهد و همچنین کارشناس روانشناسی نکات مناسبی را برای شروع یک روز خوب بیان می‌کند. گوینده برنامه از طریق ارتباط تلفنی با گزارشگران آزاد شهرستان‌ها یا شهروند خبرنگار به گفتگو درباره رویدادهای مهم آن شهرستان در همان روز می‌پردازد.

بخش انتخابات از دیگر بخش های جذاب این برنامه است که یک کودک با پدرش درباره تصمیم گیری و انتخابات گفتگو خواهد کرد. در فواصل برنامه موسیقی بی کلام و با کلام متناسب با فضای برنامه پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «نسیم صبح» شنبه تا پنجشنبه ساعت ۰۶:۴۵ به مدت ۶۵ دقیقه به صورت زنده از رادیو یزد پخش می‌شود.

عوامل برنامه عبارتند از:

تهیه کننده: حسین شفیع
گوینده: فاطمه زارع/الهه دهقانپور
نویسنده: مهدیه حسین مرشدی
گزارشگر: محمد حسین آقایی

امتیاز شما