امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

کوثر زمان و آسمان بارانی است روی موج رادیو خراسان رضوی

مشاهده ۱۶۵
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۱۲:۵۵

هم زمان با ایام شهادت دخت گرامی‌پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) دو ویژه برنامه «کوثر زمان» و «آسمان بارانی است» از صدای خراسان رضوی پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در آستانه ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) ویژه برنامه معارفی «کوثر زمان» در قالب ترکیبی یک برنامه 120 دقیقه ای صبح روز شهادت آن بانوی همام زنده و مستقیم تولید و پخش خواهد شد. 

بررسی سیره و روش زندگی صدیقه شهیده همچنین بیان فضایل و ذکر مناقب و مصائب ایشان در پیروی از ولایت و تربیت اسوه گان و سرآمدان خلقت فرزندانی آگاه، شایسته و برومند در محتوا و موضوع برنامه‌ها خواهد بود. 

حضور کارشناسان دینی در برنامه با مدایح و مراثی و ارتباطات رادیویی با حرم مطهر رضوی از بخش های برنامه‌ها است.

طراح و تهیه کننده برنامه آقای مهدی مقدس زاده، صدابردار آقای میثم نظری زاده و مجری آقای امیر حسین کشوری خواهند بود. 

 این برنامه ویژه صبحگاهی از ساعت 7 در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا پخش می‌شود.

آسمان بارانی است

«آسمان بارانی است» نیز عنوان برنامه عصر گاهی رادیو خراسان رضوی در سوگ حضرت صدیقه شهیده حضرت فاطمه زهرا (س) است که در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تولید وپخش خواهد شد. 

کارشناسان مذهبی حاضر در برنامه پیرامون ابعاد شخصیتی و رفتارهای پیامبرگونه ایشان گفتگو و مادحین و مرثیه سرایان در سوگ و فراق ایشان افاضه فیض خواهند نمود. 

ارتباط با حرم مطهر رضوی و پخش برنامه‌های رواق امام خمینی (ره )، و واگویه‌های مردمی از طریق سامانه برنامه و ارتباط تلفنی اجزائ برنامه خواهند بود. 

ویژه برنامه «آسمان بارانی است» در قالب ترکیبی به مدت 120 دقیقه زنده ومستقیم از صدای خراسان رضوی پخش می‌شود.

امتیاز شما