امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
شبکه العالم به بحث می نشیند؛
شبکه العالم به بحث می نشیند؛

نقش رسانه‌ها در هدایت افکار عمومی‌ به واقعیت های جنگ غزه

مشاهده ۱۲۸
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۱۲:۵۸
تعداد بازدید:128

نقش رسانه‌ها در آشکار کردن چهره رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در «نوافذ» شبکه العالم بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رژیم صهیونیستی از همان ساعات ابتدایی شروع جنگ غزه به نمایش مظلوم نمایی از طریق رسانه‌های پشتیبان و هیولاسازی از حریف متمرکز شد تا افکار عمومی جهان را علیه فلسطینی‌ها متوجه ساخته و بر جنایات خود سرپوش بگذارند.

اما جنایت هولناکی که در بیمارستان «المعمدانی» غزه رخ داد، در کنار فعالیت‌های خوب رسانه‌ای طیف مقابلِ صهیونیست‌ها، ورق را در حوزه «افکار عمومی» کاملا به نفع ملت مظلوم فلسطین برگرداند و صهیونیست‌ها را از همان روز به بازنده این جنگ تبدیل کرد.

پلتفرم‌های دیجیتال و مجازی مثل اینستاگرام، یوتیوب و...هم که کنار صهیونیست‌ها قرار گرفته بودند، حریف کاربران خود در سرتاسر جهان نشدند و این‌طور بود که صهیونیست‌ها افکار عمومی جهان را به طور کامل از دست دادند.

این برنامه از «نوافذ» با دعوت از دکتر محمد حیدر، استاد دانشگاه و دکتر رامی نجم استاد دانشگاه به تحلیل نقش رسانه‌ها در هدایت افکار عمومی و آشکار ساختن چهره خبیث رژیم اشغالگر صهیونیستی در جنگ غزه از ابعاد مختلف پرداخته است.

«نوافذ» تهیه شده در دفتر شبکه العالم در بیروت با اجرای حنان ضیا، 5 آذر ماه، ساعت 21:50 دقیقه به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش می‌شود.

امتیاز شما