امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
«شکاف اقتصادی» در هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند:
«شکاف اقتصادی» در هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند:

تلاش ها برای تحریم رژیم صهیونیستی

مشاهده ۱۱۹
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۱۳:۰۶
تعداد بازدید:119

نسخه اسپانیایی زبان برنامه «شکاف اقتصادی» هیسپان تی وی این هفته به بررسی تلاش های صورت گرفته برای تحریم رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «شکاف اقتصادی» در این هفته با اجرای کارلوس آلونسو، به تلاش های صورت گرفته از سوی برخی کشورها برای قطع روابط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

جنبش «بایکوت، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل»با هدف تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی با اهرم‌های اقتصادی برای پایان دادن به اشغال فلسطین، رفع تبعیض و به رسمیت شناختن حق بازگشت میلیونها آواره فلسطینی در نهم ژوئیه ۲۰۰۵ از سوی ۱۷۱ سازمان غیردولتی فلسطینی تاسیس شد. به باور تحلیلگران و ناظران سیاسی، جنبش تحریمِ اسرائیل، با وجود همه مخالفت‌ها، در مسیرش بسیار موفق حرکت کرده و به تهدیدی راهبردی برای رژیم صهیونیستی بدل شد و در حال تشدید است. امری که مقامات صهیونیست نیز به آن اذعان دارند.

با آغاز جنگ غزه و توجه بیشتر افکار عمومی جهان به جنایات رژیم صهیونیستی، «جنبش بایکوت، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل» مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته است.

برنامه «شکاف اقتصادی» روز دوشنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و تکرار آن همان روز در ساعت های 13:00 و18:30و روز سه شنبه ساعت 02:30،12:00و 16:30 روی آنتن می رود.

امتیاز شما