امروز پنج شنبه  ۳ اسفند ۱۴۰۲

برنامه‌های شبکه آذربایجان غربی در سوگ زهرای اطهر(س)

مشاهده ۱۶۶
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۱۵:۱۰

صداوسیمای آذربایجان غربی همزمان با دهه اول فاطمیه، ویژه برنامه‌ هایی را برای معرفی شخصیت والای حضرت زهرای مرضیه (س) و الگوسازی از زندگی وی برای مخاطبان پخش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو چی چست برنامه «گونش دن بیرپای» یکشنبه و دوشنبه پنجم و ششم آذر مصادف با دوازدهم و سیزدهم جمادی الاولی از ساعت17 الی 19 با با هدف تبیین و تکریم شخصیت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه(س) به تهیه کنندگی زینب اسمی‌بصورت زنده پخش می‌کند. در این برنامه با حضور کارشناسان مذهبی سیره عملی حضرت زهرا(س) در زندگی فردی و اجتماعی، حجاب و کرامت انسانی و همچنین ابعاد شخصیتی بانوی دو عالم  مورد بررسی قرار می‌گیرد. گزارش، مباحث کارشناسی، پیام مخاطبان، مداحی و مرثیه سرایی، ارتباط با مشهد مقدس و قم از بخش های این برنامه است .

سیمای مرکز آذربایجان غربی هم در ایام شهادت زهرای اطهر (س) علاوه بر پرداخت در برنامه‌های روتین در برنامه‌های زنده «گون آیدین»، «ائویمیز» و«اولدوز» به صورت ویژه به بررسی ابعاد شخصیتی آن حضرت از دیدگاه اندیشمندان اسلامی، جایگاه فردی و اجتماعی، نقش ایشان در دفاع از حریم ولایت و امامت، بررسی سبک زندگی ایشان به عنوان الگویی کامل برای جامعه امروزی با حضور کارشناسان می‌پردازد. ارتباط زنده با حرم مطهر رضوی از سایر اقدامات سیمای مرکز خواهد بود.

امتیاز شما