امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
در گزارش خبرگزاری تصویری ایران پرس؛
در گزارش خبرگزاری تصویری ایران پرس؛

نقش مهم زنان فلسطین در تقویت مقاومت غزه

مشاهده ۲۲۰
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۱۸:۲۰
تعداد بازدید:220

نشست بررسی نقش مهم زنان در تقویت مقاومت غزه با همت خانه فرهنگ ایران در پاکستان و با حضور زنان، دانشجویان و علمای پاکستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زنان، دانشجویان و علمای پاکستانی عصر شنبه حضور پررنگی در نشست بررسی نقش زنان فلسطینی در تقویت مقاومت غزه داشتند.  
سخنرانان در این نشست تاکید کردند: درحالی که صدای خشونت ضد زنان در سراسر جهان بلند می‌شود، اما زنان مظلوم فلسطین در غزه فراموش می‌شوند.
"فرامرز رحمان‌زاد"، رئیس خانه فرهنگ ایران در پاکستان علاوه بر شرکت و سخنرانی در نشست بررسی نقش مهم زنان فلسطینی در تقویت مقاومت غزه در اسلام‌آباد گفت: زنان فلسطینی در غزه با ایمان به خدا نقش مهمی در تقویت مقاومت مقابل رژیم صهیونیستی ایفا کردند.
رحمان‌زاد تاکید کرد: زنان فلسطینی با حمایت از رزمندگان مقاومت حاضر نیستند سرزمین مادری خود را ترک کنند و نقش مهمی در پیروزی مقاومت فلسطین ایفا می‌کنند.  
زنان پاکستانی از گروه‌های مختلف سنی در نشست بررسی نقش زنان فلسطینی در تقویت مقاومت غزه حضور داشتند و با آنان اعلام همبستگی و ابراز همدردی کردند.
یکی از زنان شرکت کننده گفت: زنان فلسطین در روزهای اخیر با قربانی شدن خود و فرزندانشان در حملات رژیم صهیونیستی به ‌غزه مورد توجه و حمایت جهانیان قرار گرفتند.
یک دانشجوی دختر پاکستانی هم تاکید کرد: زنان  نقش مهمی در تربیت فرزندان و نسل‌ آینده دارند اما رژیم صهیونیستی درحال نابودی زنان فلسطینی است و سازمان‌های به ‌اصطلاح حامی حقوق‌بشر نیز درقبال این جنایت فقط سکوت کرده‌اند.
همچنین در حاشیه نشست بررسی نقش زنان فلسطینی در تقویت مقاومت غزه، نمایشگاه عکس با هدف نمایش جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه زنان و کودکان غزه و رساندن صدای مظلومیت آنان به جهانیان برگزار شد.

https://farsi.iranpress.com/نقش-مهم-زنان-فلسطین-در-تقویت-مقاومت-غزه

امتیاز شما