امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

لندن همچنان روی موج تظاهرات ضد صهیونیستی

مشاهده ۱۴۷
۱۴۰۲/۰۹/۰۵- ۱۸:۲۳

حامیان فلسطین ساکن بریتانیا در هفتمین هفته متوالی با حضور در تظاهرات گسترده ضد صهیونیستی، باردیگر با مردم مظلوم غزه اعلام همبستگی کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حامیان فلسطین از ملیت‌های مختلف ساکن بریتانیا عصر شنبه با حضور در خیابان‌های لندن و همراه داشتن پرچم فلسطین، نوشته‌ها و تصاویر حاوی جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه تاکید کردند: اسرائیل، رژیمی تروریستی است و جنایت‌کاران جنگی باید محاکمه و مجازات شوند.

تظاهرکنندگان با حضور در برابر ساختمان نخست‌وزیری و مجلس بریتانیا، شعار آزادی سرزمین فلسطین سردادند و حمایت دولت بریتانیا از رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

شماری از حامیان فلسطین در جریان تظاهرات ضد صهیونیستی در لندن تاکید کردند: پیام حضور مردم در این تظاهرات توقف جنایت‌های رژیم صهیونیستی و برقراری آتش‌بس دائم در باریکه‌ غزه است.
این حامیان فلسطین، پایان حمایت برخی دولت‌های غربی ازجمله بریتانیا و آمریکا را از رژیم صهیونیستی خواستار شدند و بر تحریم سیاسی و اقتصادی این رژیم کودک‌کُش تاکید کردند.

حامیان فلسطین و ملت‌های آزاده در سراسر جهان همزمان با شروع حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به باریکه‌غزه و کشتار مردان، زنان و کودکان فلسطینی به خیابان می‌آیند و با مردم مظلوم غزه اعلام همبستگی و ابراز همدردی می‌کنند.

با وجود برقراری آتش‌بس موقت چهار روزه در باریکه‌غزه اما حامیان فلسطین در شهرهای مختلف جهان در تظاهرات ضد صهیونیستی شرکت و بر پایان قطعی جنگ و برقراری صلح دائم در غزه و همه سرزمین فلسطین تاکید می‌کنند.

امتیاز شما