امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

دو تهیه‌کننده امشب در «جام‌جم»/بحث درباره سریال‌سازی ادامه دارد

مشاهده ۱۹۴
۱۴۰۲/۰۹/۰۶- ۱۱:۳۲

تلویزیون در قسمت جدید برنامه گفت‌وگومحورش به سراغ بررسی تولیدات نمایشی می‌رود و این بار دو تهیه‌کننده و البته مدیری که قدمت طولانی دارد با هم بحث خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی «جا‌م‌جم» بعد از یک هفته پرهیاهویی که هنوز بازتاب‌های آن در فضای‌ مجازی ادامه دارد سراغ دو تهیه‌کننده شناخته شده رفته است.
ایرج محمدی از یک ‌سو و مهدی فرجی از سویی دیگر؛ تهیه‌کنندگانی که هر دو سابقه درخشانی در سینما و تلویزیون از خود گذاشته‌اند به مراتب محمدی بیشتر به عنوان تهیه‌کننده شناخته می‌شود.
چرا که قدمتِ تهیه‌کنندگی محمدی به سال‌های دور برمی‌گردد «خانه پدری»، «بزنگاه»، «خانه به دوش»، «دردسرهای عظیم» و آخرین‌های آن به «دلدادگان» و «آرماندو» در تلویزیون و در نمایش‌خانگی هم دو اثر تاکنون به تهیه‌کنندگی او منتشر شده است.

البته این روزها در حال فیلمبرداری سریالی جدید در تلویزیون است که نام موقتِ آن «تانک‌خورها» است.

از سویی دیگر مهدی فرجی که بیشتر این روزها به تهیه‌کنندگی سریال «نون‌خ» شناخته می‌شود که فصل جدید آن در دستور ساخت است. اما او سال‌های زیادی در کسوتِ مدیریت شبکه یک و دو حضور داشته و آثار درخشان و ماندگاری در زمان او ساخته شده است. شاید یکی از مصادیق بارز آن «پایتخت» و سریال‌هایی همچون «زیر هشت» و «رستگاران» باشد.

قرار است امشب این دو تهیه‌کننده که شناخت خوبی از تولیدات نمایشی دارند دوباره پرونده بررسی وضعیت نمایشی را بعد از چند قسمتِ هیجانی و مهم در «جام‌جم» مورد بررسی قرار دهند.برنامه‌ای که این روزها دوران بلوغ خود را سپری می‌کند و بازتاب‌های خوبی در فضای‌مجازی به همراه دارد.

برنامه تلویزیونی «جام‌جم» با رویکردی نقادانه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و با سردبیری و میزبانی سیداحمد موسوی صمدی هر دوشنبه حوالی ساعت 23:15 به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

امتیاز شما