امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
شبکه پرس تی‌وی در "۱۰ دقیقه" واکاوی می‌کند؛
شبکه پرس تی‌وی در "۱۰ دقیقه" واکاوی می‌کند؛

ماشین تبلیغاتی غرب در خدمت جنایات اسرائیل

مشاهده ۱۱۶
۱۴۰۲/۰۹/۰۶- ۱۲:۲۸
تعداد بازدید:116

شبکه پرس تی‌وی در "۱۰ دقیقه" نقش ماشین تبلیغاتی غرب در توجیه جنایات رژیم صهیونیستی را بررسی می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند "۱۰ دقیقه" این هفته به این موضوع می‌پردازد که به لطف رسانه‌های جریان اصلی غربی، رژیم اسرائیل که کورکورانه از سوی رهبران غربی حمایت می‌شود، همیشه سعی کرده خود را قربانی درگیری جلوه دهد.

این مستند به تهیه‌کنندگی مهدی عرب بر این موضوع تاکید می‌کند که رژیم صهیونیستی در طول ۷۵ سال گذشته پس از اشغال سرزمین‌های فلسطینی، با تبلیغات و اطلاعات نادرست، جنایات خود را علیه مردم فلسطین توجیه کرده است.

مستند هفتگی شبکه پرس تی‌وی بر این نکته تصریح می‌کند که پس از عملیات طوفان الاقصی و تلافی وحشیانه و حمله اسرائیل به نوار غزه نیز طبق معمول رژیم اسرائیل کارزارهای رسانه‌ای گسترده‌ای را علیه حماس و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطینی برای مشروعیت بخشیدن به نسل‌کشی در غزه به راه انداخت.

از سوی دیگر، رسانه‌های جریان اصلی غربی یک‌بار دیگر تعصب دیرینه خود را به نفع اسرائیل نشان دادند و اتهامات رژیم صهیونیستی علیه گروه مقاومت فلسطین را تکرار کردند.

مستند «۱۰ دقیقه» دوشنبه ساعت ۱۷:۲۰ به وقت تهران روی آنتن پرس تی‌وی می‌رود و بازپخش آن ساعت ۱۴:۰۰ سه شنبه و ۱۹:۲۰ و ۰۳:۲۰ روز چهارشنبه است.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/doc/index?id=46&page=1&name=10 Minutes برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی نیز مشاهده کنند.

امتیاز شما