امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از خبرگزاری تصویری ایران پرس؛
از خبرگزاری تصویری ایران پرس؛

طوفان‌الاقصی؛ نگاه جهانیان را به فلسطین تغییر داد

مشاهده ۱۰۸
۱۴۰۲/۰۹/۰۷- ۰۹:۳۹
تعداد بازدید:108

شماری از مقام‌های سیاسی یمن معتقدند، عملیات «طوفان‌الاقصی» نگاه جهانیان را به منطقه و به‌ویژه مساله فلسطین تغییر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مقام‌های سیاسی یمنی در صنعا، درباره پیامدهای عملیات «طوفان‌الاقصی» تاکید کردند، این عملیات مقاومت فلسطین، ضعف و شکست اطلاعاتی و نظامی رژیم اسرائیل را برای همگان آشکار کرد.

«عبدالعزیز الترب»، مشاور شورای‌عالی سیاسی یمن در صنعا تصریح کرد: با عملیات «طوفان الاقصی»، رژیم صهیونیستی به زباله‌دان تاریخ پیوست و اکنون این رژیم، ضعیف‌ترین دوران خود را تجربه می‌کند.

«عبدالله النعمی»، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن هم تصریح کرد: عملیات «طوفان‌الاقصی» مسیر تحولات منطقه، سرزمین فلسطین و مبارزه با رژیم اسرائیل را به طور کلی تغییر داد.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت: عملیات «طوفان‌الاقصی»، رژیم صهیونیستی را با وجود تجهیزات پیشرفته نظامی‌با شکست اطلاعاتی، نظامی و راهبردی رو‌به‌رو کرد.

«عبدالله النعمی» درباره اینکه عملیات طوفان‌الاقصی چه موضوعی را احیا کرد افزود: این عملیات غرورآفرین، امید را به جهان‌اسلام بازگرداند و ضربه دردناکی به موجودیت دشمن صهیونیستی وارد کرد و این رژیم باید سرزمین‌های فلسطینی و عربی را ترک کند.

«لطف الجرموزی»، عضو مجلس شورای یمن نیز تصریح کرد: عملیات «طوفان‌الاقصی»، حماسه تاریخی مقاومت فلسطین است و این عملیات، طرح عادی‌سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی را خنثی و مجددا مساله و آرمان فلسطین را احیا کرد. الجرموزی تصریح کرد: اعراب و مسلمانان باید حول «محور مقاومت» متحد شوند و ملت‌های آزاده ضد رژیم‌های حامی دشمن صهیونیستی قیام کنند.

عضو مجلس شورای یمن درباره اینکه عملیات «طوفان‌الاقصی» چه پیامد جهانی داشت گفت: این عملیات، حمایت گسترده مردم جهان را در اعلام همبستگی با فلسطین و به‌ویژه مردم مظلوم غزه به‌وجود آورد. عضو مجلس شورای یمن تاکید کرد: عملیات طوفان‌الاقصی، فرصت جدیدی را برای حرکت در مسیر آزادی سرزمین فلسطین از اشغال رژیم صهیونیستی فراهم کرده است.

امتیاز شما