امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل مسائل غزه در "پس از طوفان "

مشاهده ۱۳۷
۱۴۰۲/۰۹/۰۷- ۱۱:۱۹

"پس از طوفان" عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که هر روز به صورت زنده از ساعت 20 الی 21 به مسائل کنونی غزه در دنیا می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه با دعوت از کارشناسان و تحلیلگران مسائل سیاسی و مهمانان فعال در عرصه  فرهنگی ، هنری و اجتماعی آنچه که در غزه اتفاق می افتد مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

دعوت کارشناسان مختلف سیاسی و اجتماعی، نگاهی به تحولات اتفاق افتاده در استان بعد از عملیات طوفان الاقصی , پخش سخنان امام خمینی (ره ) و رهبر معظم انقلاب در خصوص فلسطین و اسرائیل غاصب، صحبت های پژوهشگران فعال در عرصه مسائل فلسطین و نگاه هنری هنرمندان استان به مسئله طوفان الاقصی از جمله آیتم های این برنامه می‌باشد.

روایت جنگ در غزه، جنایات رژیم صهیونیستی، مظلومیت مردم فلسطین، وجدان‌های جهانی، آخرین وقایع رخ‌داده غزه و فلسطین اشغالی، تبیین تحولات فلسطین، پوشش رسانه ای حماسه طوفان الاقصی و حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی به غزه، ندای مظلومیت مردم ستمدیده، تاریخچه مناسبت‌های سیاسی ایران و آمریکا و حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی، اعتراضات مردم سراسر جهان به جنایات رژیم صهیونیستی، حقوق بشر آمریکایی و... از جمله موضوعات این برنامه است .

صادق برقی تهیه کننده، مجید بخشی کارگردان، جمیل محمدی دستیار تهیه،  روح الله رشیدی مجری اصلی و امیردهقان مجری بخش خبری پس از طوفان می‌باشند.

تصاویر

امتیاز شما