امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

گزارش العالم از خانه دو نوجوان آزاده شده از زندان‌های رژیم اشغالگر

مشاهده ۱۶۵
۱۴۰۲/۰۹/۰۸- ۱۱:۲۱

اهالی اردوگاه جنین از دو نوجوان اسیری که دو روز پیش در قالب مبادله اسرا در مرحله دوم آزاد شده بودند و به دلیل ایست‌های بازرسی زیاد ارتش اسرائیل و حمله نیروهای اشغالگر به این اردوگاه به تاخیر افتاده بود، استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گروه خبری شبکه العالم به منزل دو نوجوان آزاد شده از بند رژیم صهیونیستی ساکن در اردوگاه جنین رفته و با آنان و اعضای خانواده شان گفت و گو کرد.

عبدالکریم سعدی، اسیر نوجوان آزاد شده که به دلیل وجود ایست های بازرسی رژیم صهیونیستی با دو روز تاخیر به خانه رسید گفت: مسئله ای که ما همیشه از آن رنج می‌بریم، یورش اشغالگران و محاصره اردوگاه با هدف شکنجه مردم رام الله است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد رفتار زندانبانان بعد از 7 اکتبر گفت: بعد از جنگ دسته دسته وارد می‌شدند و ما را کتک می زدند، فحاشی می‌کردند و ما را در معرض گاز اشک آور قرار می دادند.

او با ابراز خوشحالی از آزادی خود گفت: مقاومت هیچ کوتاهی در حق ما نکرد. خدا به آنها سلامتی بدهد و انشاءالله به فضل پروردگار به زودی پیروز خواهند شد.

پدر محمد نیز با تشکر از مقاومت گفت انشاءالله پروردگار آنها را بر دشمنانشان پیروز خواهد کرد.

محمد الحواشین، نوجوان آزاد شده دیگر از شرایط زندان بعد از 7 اکتبر گفت: تمامی وسایل ما را گرفتن و ما از کمبود غذا رنج می‌بردیم.

مادر این نوجوان نیز درباره آزادی فرزندش به خبرنگار العالم گفت: پسرم در ازای خون 14 هزار شهید غزه از زندان آزاد شد. اگر آنها نبودند پسرم آزاد نمی‌شد.

                  

امتیاز شما