امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

رادیو آفتاب و کانون مهر

مشاهده ۱۲۱
۱۴۰۲/۰۹/۱۱- ۱۱:۰۸

«کانون مهر»، عنوان برنامه ای است زنده و رادیویی است که روزهای شنبه تا چهارشنبه هرهفته، از ساعت 10:10 صبح به مدت 50 دقیقه، به سمع و نظر شنوندگان عزیز رادیو آفتاب می رسد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «کانون مهر»، عنوان برنامه ای است زنده و رادیویی که با هدف بررسی و پرداختن به مسائل مرتبط با خانواده و نیازها و انتظارات آنها، پاسخگویی به سوالات متداول خانواده‌ها درخصوص فرزندان و تربیت ایشان، کمک به داشتن خانواده ای سالم، شاد، ایمن و با انگیزه و همچنین محوریت موضوعی ارائه مشاوره، کمک و بیان راهکارهای کارشناسی مرتبط در این حوزه و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و نیز بهبود روابط خانوادگی و ارائه الگوهای موفق، به تهیه کنندگی خانم سپیده نوری و با بخش هایی همچون: گزارش ویژه، معرفی کتاب، نمایش، زنان روستا، بخش خبری(روزهای زوج)، کارشناس، تلفن و پیامک، موسیقی، نکات خانه داری و... روزهای شنبه تا چهارشنبه هرهفته، از ساعت 10:10 صبح به مدت 50 دقیقه تقدیم شنوندگان ارجمند صدای شبکه استانی آفتاب می‌شود.

این برنامه زنده رادیویی با صدابرداری: حمیدرضا یعقوبی، محمدعلی زهره وند و زهره میرزایی، گویندگی: روشنک رودیان، بازیگری: راحله حدادی و جواد نیکدل و نیز گزارشگری: نگین عباسیان تهیه و پخش می‌گردد.

تصاویر

امتیاز شما