امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
برنامه"غزه تحت حمله" پرس‌تی‌وی پیش‌بینی می‌کنند؛
برنامه"غزه تحت حمله" پرس‌تی‌وی پیش‌بینی می‌کنند؛

فرجام اسرائیل در پایان جنگ با مقاومت فلسطین

مشاهده ۱۳۲
۱۴۰۲/۰۹/۱۱- ۱۲:۱۴
تعداد بازدید:132

شبکه پرس تی‌وی در برنامه "غزه تحت حمله" (GAZA UNDER ATTACK) آخرین تحولات جنگ رژیم صهیونیستی و حماس را بررسی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته "غزه تحت حمله" در گفت‌وگو با کارشناسان به بررسی آخرین وضعیت جنگ غزه و اوضاع غیرنظامیان در این منطقه می‌پردازد.

این برنامه با اجرای امینا تیلور و سعید پورعزا به همین منظور گفت‌وگو می‌کند با بوشرا شیخ، فعال و تحلیل‌گر اقتصادی و جعفر رامینی نویسنده و تحلیلگر سیاسی.

کارشناسان برنامه ضمن ارزیابی آتش بس موقت میان رژیم اسرائیل و حماس بر این موضوع تاکید می‌کنند که این آتش بس چیزی جز یک مهلت کوچک برای فلسطینی‌ها نبوده است تا به خانه‌های ویران شده خود بازگردند و عزیزانی را پیدا کنند که به احتمال زیاد در زیر آوار دفن شده‌اند.

بوشرا شیخ و جعفر رامینی ضمن ارزیابی آخرین وضعیت اسرائیل و مقاومت فلسطین، به این موضوع می‌پردازند که چگونه می‌توان رژیم صهیونیستی را به پذیرش یک آتش بس دائم مجبور کرد؟ امینا تیلور و سعید پورعزا نیز این پرسش را با کارشناسان برنامه در میان می‌گذارند که چه سرنوشتی را برای اسرائیل در پایان این درگیری‌ها پیش‌بینی می‌کنند؟

 "غزه تحت حمله" عنوان برنامه جدید شبکه پرس تی‌وی به مناسبت حمله رژیم صهیونسیتی به نوار غزه است. شبکه پرس تی‌‌وی در طول مدت حمله اسرائیل به نوار غزه برنامه "غزه تحت حمله" را روی آنتن می‌برد.برنامه «غزه تحت حمله» امروز ساعت ۲۳:۳۰ و بازپخش روز بعد ساعت ۱۲:۳۰ روی آنتن خواهد رفت.

علاقه مندان  می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150123 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما