امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳

دوازده کانال تلویزیونی حوزه‌های انتخاباتی خراسان رضوی افتتاح شد

مشاهده ۵۹۸
۱۴۰۲/۱۱/۰۸- ۱۳:۴۴

شبکه‌های تبلیغات تلویزیونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های دوازده گانه خراسان رضوی با حضور مقامات سیاسی و امنیتی استان و اعضای ستادهای اجرایی و نظارت شورای نگهبان به اتفاق برخی از نامزدهای تایید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محسن نصر پور مدیر کل صداو سیمای خراسان رضوی در مراسم افتتاح شبکه‌های تبلیغات تلویزیونی نامزد های انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های دوازده گانه استان که در تالار بزرگ شورای اسلامی‌شهر مشهد برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصمیم طراحی و راه اندازی شبکه تلویزیونی را برای 12حوزه انتخابیه استان تحقق شعار هویت یابی و عدالت گستری رسانه دانست و گفت: رسانه استانی آماده خدمت به مردم برای مشارکت حداکثری و شناساندن نامزدهای اصلح است.

وی با اشاره به تلاش همکاران خود برای تحقق این اهداف از همه نامزدهای انتخابات خواست از این فرصت برای منافع ملی که همانا مشارکت گسترده مردم برای استیفای حق اجتماعی خودشان است بهره ببرند.

سپس دکتر طباطبایی معاون سیاسی و امنیتی استان گزارشی از روند انتخابات را ارائه کرد. وی با تقدیر از همه نامزدها که خود را در معرض انتخاب عموم مردم قرار داده اند پیرامون الزامات و زمان تبلیغات مطالبی ارائه کرد. 

در ادامه فرماندار مشهد از تلاش های هیات اجرایی و نظارت در تمهید مقدمات برگزاری انتخاباتی باشکوه با مشارکت حداکثری مردم خبر داد.

در ادامه مراسم در ارتباطات اینترنتی با شهرستان‌های سبزوار، تربت حیدریه و نیشابور، فرمانداران، پیرامون اقدامات خود در خصوص انتخابات  مطالبی بیان داشتند.

در پایان آیین رونمایی 12 شبکه تلویزیونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی‌با حضور پدر شهید محمد جواد محمدی مفرد {شهیدمدافع حرم} و به دست ایشان انجام شد.

شایان ذکر است شبکه‌های تبلیغات انتخابات سراسر استان خراسان رضوی اکنون در هر حوزه انتخابیه قابلیت دریافت دارد .

امتیاز شما